בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי טוסון N Line נחשף

יונדאי טוסון N Line נחשף


יונדאי הציגה גרסה סמי-ספורטיבית לרכב הפנאי המצליח עם שתי יחידות הנעה מיקרו-היברידיות ושיפור למערכת ההיגוי והמתליםמאת רן סגל
 
יונדאי טוסון הוא רכב הפנאי הראשון של היצרן הקוריאני שמקבל חבילת עיצוב N ועדכון למערכת ההיגוי והמתלים והוא מצטרף ליונדאי i30 N Line שהוצגה לפני כ-8 חודשים. יונדאי טוסון N Line יציע 3 מנועים, הנעה קדמית או כפולה ועיצוב חיצוני ופנימי ספורטיבי יותר.

יונדאי טוסון N Line
 

עיצוב

על מנת להיות ראוי לתווית N Line הטוסון הספורטיבי קיבל פגושים בעיצוב שונה ושבכה קדמית בגימור שחור. גם יחידות התאורה הקדמית זכו להשחרה לחלקן הפנימי ותאורת יום לד בעיצוב חדש. בנוסף לכך חישוקים קלים בגודל 19 אינץ' בצבע שחור מבריק כמו גם מראות הצד והספויילר האחורי. 

יונדאי טוסון N Line
 
בפנים הרכב נפגוש מושבים ספורטיביים בריפוד משולב עור עם סמלי N ותפירה אדומה כמו גם ידית הילוכים והגה מצופה עור מחורר בתפירה אדומה ודוושות אלומיניום.
 

יחידות הנעה

יונדאי טוסון N Line יציע 3 מנועים – שני דיזל ובנזין אחד. מנוע הבנזין מוכר מהטוסון טורבו והקונה המשווקים בישראל. מדובר במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.6 ליטר בעל הספק של 177 כ"ס. בטוסון N Line הוא יוצע עם הנעה קדמית וישודך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים או רובוטית כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים. צריכת הדלק המשולבת (בתקן WLTP) עומדת על כ-12.6 ק"מ לליטר (לגרסה האוטומטית)

יונדאי טוסון N Line
 
מנוע טורבו-דיזל 2.0 ליטר בעל הספק של 185 כ"ס הכולל יחידה מיקרו-היברידית 48V בדומה לזו הקיימת בקיה סופרטז' דיזל (גרסה אשר אינה משווקת בישראל) המסייעת בצמצום צריכת הדלק. זוהי יחידת ההנעה החזקה בהיצע הטוסון ומציעה גם הנעה כפולה.

יונדאי טוסון N Line
 
לראשונה מציגה יונדאי גם את מנוע הדיזל 1.6 ליטר בשילוב יחידה מיקרו היברידית. מנוע זה מספק 136 כ"ס ומשודך לתיבה ידנית עם 6 הילוכים או רובוטית כפולת מצמדים עם 7 הילוכים. צריכת הדלק (בתקן WLTP) במסלול משולב עומדת על כ-17.5 ק"מ לליטר (לגרסה האוטומטית).
 
בנוסף ליחידת ההנעה החדשה הטוסון הספורטיבי עבר כיול מחדש לתגובות ההגה שכעת לדברי יונדאי הן מדויקות וליניאריות יותר ומערכת המתלים הוקשחה ב-8% מלפנים ו-5% מאחור.
 
 
לדגמי יונדאי בישראל – יונדאי
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יפה   משתפרים באופן מתמיד

סמוי ,26.03.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים