בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי גרנד סנטה פה יושק בתערוכת ז'נבהיונדאי גרנד סנטה פה, גרסה מוארכת לסנטה פה המוכר, יושק בקרוב ויציע בסיס גלגלים ארוך במיוחד וכיול שיותאם לרוכשים אירופאיים
מאת יתיר דוידוביץ

שוק הרכב האירופאי ממשיך לעניין את יצרני הרכב. למרות הירידות האחרונות במכירות תערוכת ז'נבה נותרה אחת מתערוכות הרכב החשובות עבור אירופה ועבור העולם כולו. בתערוכה הקרוב תחשוף יונדאי את רכב שלטעמה יכול לשפר את מכירותיה: יונדאי גרנד סנטה פה. כפי שנרמז משמו הגרנד סנטה פה הוא גרסה מוארכת של הסנטה פה המוכר במחוזותינו.

ביחס לסנטה פה הגרנד זוכה לתוספת אורך של 10 ס"מ לבסיס הגלגלים. אורכו של בסיס הגלגלים עומד על 280 ס"מ. הגובה עלה בס"מ אחד והאורך הכללי צמח ב-22.5 ס"מ. הגרנד סטנה פה שיוצג בז'נבה מותאם לרוכשי הרכב האירופאיים. משמעות הדבר שמערכת המתלים תהיה קשיחה ומרוסנת יותר. גם התנהגות הכביש צפוייה להיות מחודדת יותר מבגרסה הפונה לשוק האמריקאי.


יונדאי גרנד סנטה פה / תמונות: יצרן

באגף המנוע לא בוצעו שינויים והגרנד זוכה לאותו מנוע בנפח 2.2 ליטר דיזל. המנוע, המספק 197 כוחות סוס, כבר נבחן אצלנו מספר פעמים בעבר וזכה לביקורות מאוד חיוביות. לא נראה כי תוספת המשקל תשפיע על איכויותיו באופן קיצוני. הגרנד סנטה פה צפויי להתחרות ברכבי פנאי גדולים כמו שברולט טראוורס ופורד אקספלורר. מחברת "כלמוביל" יבואנית יונדאי לישראל נמסר כי שיווק הגרנד סנטה פה בישראל יתחיל ברבעון השלישי של השנה.

לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. גנבים (לת)  

ותתכוננו לגראנד מחיר,25.02.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים