בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טנדר חדש בישראל: פולקסווגן אמארוקאחרי הבטחות רבות ועיכובים, פולקסווגן אמארוק מגיע לישראל. המחיר לא יהיה זול: החל מ-264,000 שקל
מאת נועם ריין

כבר בשנה שעברה פגשנו את פולקסווגן אמארוק למבחן דרכים, אך אז נערך המפגש על אדמת ארגנטינה; כעת משיקה צ'מפיון מוטורס את פולקסווגן אמארוק בישראל, עם מנוע חזק יותר ועם תג מחיר אקסלוסיבי. אחת הסיבות למחירו הגבוה של האמארוק היא העובדה שהרכב ישווק בארץ בתצורת דאבל קבינה עם הנעה כפולה ותיבה אוטומטית, כאשר לפחות בשלב זה לא תהיה אופציה לגרסה מוזלת.פולקסווגן אמארוק יצויד במנוע 2.0 ליטר טורבו דיזל, בהספק של 180 כוחות סוס ועם מומנט מרשים של 42.8 קג"מ. המנוע ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה, מה שיסייע לטנדר להשיג נתוני צריכת דלק טובים למדי: 12.1 ק"מ לליטר סולר יושגו בנהיגה משולבת, כאשר בתחום הבינעירוני יטפס הנתון ל-13.8 ק"מ לליטר. האמארוק, כמו רבים ממתחריו, יושב על שלדת סולם שאמורה להעניק לו יכולת שטח מוצלחת.

רשימת האבזור לא רעה ביחס לטנדרים מסוגו והיא כוללת מערכת שמע עם שליטה מההגה ו-6 רמקולים, פנסי ערפל עוקבי פניה, בקרת שיוט, חישוקים קלים בקוטר "17 ושלושה שקעי 12 וולט - אחד מהם בארגז המטען. בנוסף יותקנו בכל הגרסאות מגיני גחון קדמיים, כאשר בתוספת תשלום ניתן יהיה לבחור בחבילות אבזור הכוללות קשתות נירוסטה, אמבטיה מושחרת, וו גרירה, מדרכי צד ומגן תחתון למיכל הדלק ותיבת ההילוכים.

המחיר, כאמור, עומד על 264,000 שקל לרמת הגימור הבסיסית - יקר יותר ב-26,000 שקל מהגרסה היקרה ביותר של איסוזו די מקס, ויקר יותר גם לעומת חלק מהגרסאות של שברולט סילברדו העצום. במהלך חודש ההשקה תעניק יבואנית פולקסווגן הנחה בגובה 5,000 שקל לרוכשי האמארוק.


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. השתגעו לגמרי בצמפיון .  מזה המחיר ההזוי הזה? עם כל הכבוד להאהבתי למותג...

השתגעו לגמרי בצמפיון .,29.05.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים