בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה קורולה: תוספת אבזור ללא שינוי במחיריוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משדרגת את המפרט ורמת האבזור של הקורולה - רק בגרסת ה-GLIמאת מערכת iCar

טויוטה קורולה, המכונית הנמכרת ביותר בישראל בשנת 2014, נערכת בכוחות מחודשים לתחרות בשנת 2015. גרסת ה-GLI המאובזרת יותר, שנמכרת בעיקר ללקוחות פרטיים, מקבלת מעתה שתי תוספות אבזור חשובות: מערכת בקרת שיוט עם מגביל מהירות, וכניסה והנעה ללא מפתח. בנוסף, החישוקים הקלים מקבלים עיצוב מעט שונה.

מעבר לתוספות האבזור, יוכלו רוכשי הקורולה לבחור בצבע נוסף על המגוון הקיים כיום: חום אספרסו מטאלי, וכן בגימור פנים בשילוב צבעים של שחור ובז'.


תא הנוסעים של טויוטה קורולה / צילום: פז בר. בכותרת: טויוטה

מחיר הקורולה, כאמור, לא השתנה - והוא עומד על 128,990 שקל עבור גרסת ה-Sun, 124,9990 שקל עבור גרסת ה-GLI הידנית ו-130,990 שקל עבור גרסת ה-GLI האוטומטית.

מלבד תוספות האבזור החדשות, כוללת טויוטה קורולה GLI פריטים כמו 7 כריות אוויר, חיישני לחץ אוויר בצמיגים, מערכת מולטימדיה הכוללת פונקציית "מירור לינק" להקרנת מסך הסמארטפון, דיבורית בלוטות', מערכת קול עם חיבורים לנגני שמע ושליטה מההגה, מצלמת רוורס, בקרת אקלים מפוצלת, מראות צד מתקפלות חשמלית ועוד.

לנתונים המלאים בקטלוג iCar: טויוטה קורולה

להשוואה מול מתחרות:
טויוטה קורולה GLI נגד יונדאי i35 בגרסת Supreme ומאזדה 3 בגרסת Comfort
לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים