בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה קאמרי הייבריד מתקרבת לישראלמשרד התחבורה אישר את הייבוא של טויוטה קאמרי ההיברידית, ובקרוב צפוי לאשר ייבוא של שורת דגמים נוספים מארה"ב
מאת מערכת iCar

משרד התחבורה אישר לחברת יוניון מוטורס, יבואנית מכוניות טויוטה, לייבא אב טיפוס של טויוטה קמארי המיוצרת בארצות הברית, זאת לקראת יבוא מסחרי סדרתי של הדגם .יבוא המכונית התאפשר בעקבות צו יבוא רכב שנחתם על ידי שר התחבורה ישראל כץ, המאפשר לייבא כלי רכב שיוצרו במדינות נפט"א (ארה"ב, קנדה ומקסיקו), העומדות בתקינה האמריקאית ומפעל האם שלהם ביפן.יבוא אב הטיפוס שאושר כולל גם טויוטה קאמרי בגרסה ההיברידית המיוצרת במפעל טויוטה בקנטאקי שבארצות הברית. הגרסה ההיברידית של הקמארי זוכה לפופולאריות רבה בארצות הברית והגיעה עד כה לישראל במסגרת הייבוא האישי בלבד. המכונית מצוידת במנוע בנזין בנפח 2.5 ליטרים, שיחד עם מנוע עזר חשמלי מציג הספק של 200 כ"ס. צריכת הדלק עומדת על כ-17 ק"מ לליטר.

משרד התחבורה צפוי לאשר בשבועות הקרובים בקשות נוספות לייבוא דגמי כלי רכב נוספים שיוצרו בתקינה הפדראלית של ארצות הברית ומפעל האם שלהם נמצא ביפן . במסגרת תקנות אלו עשויים להגיע לישראל דגמים חדשים של הונדה, טויוטה וניסאן.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה


למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים