בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה מציגה: דור שני למערכת Toyota Connected

טויוטה מציגה: דור שני למערכת Toyota Connected


יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מציגה שדרוג למערכת ההפעלה הישראלית הכולל שדרוג בחומרה, תוספת תפעול קולי והקראת הודעותמאת מערכת iCar
 
מערכת Toyota Connected הושקה לראשונה בארץ לפני כשנה וחצי ומאז הותקנה במעל עשרת אלפים רכבים. כעת יוניון מוטורס מציגה את הדור השני למערכת שכולל מספר שדרוגים עם דגש על תפעול בטיחותי ונוחות שימוש.
 
בנוסף למערכת, אפליקציית הסלולרי My Toyota יכולה כעת להתממשק עם מערכת המולטימדיה. ישנה אפשרות להתקשרות אוטומטית למוקד סיוע במצבי חירום ואפשרות התאמה אישית של האפליקציות. המערכת כוללת בגרסתה המעודכנת כ-20 אפליקציות זמינות בהן: Waze, פנגו, יו-טיוב, שאזאם, אפליקציית מזג אוויר, רדיו אינטרנטי כולל תחנות מרחבי העולם, אפליקציות טיולים כמו "טיולי", EZgoing family  ועוד.
 
המערכת פותחה בישראל, בשיתוף יוניון מוטורס, איתוראן וגיל-קאר והיא מותקנת על גבי המערכת המקורית. המערכת זמינה בכל דגמי טויוטה הנמכרים בישראל (פרט לאייגו, פרואייס ופריוס פלוס).

טויוטה קונקטד - ניווט
 

כחלק מהקו האסטרטגי של טויוטה העולמית, לפיה בטיחות משתמשי הרכב והדרך נמצאת בראש סדר העדיפויות, השקיעה טויוטה ישראל בפיתוח ממשק קולי חדש. הממשק הקולי מקטין את הצורך בהסטת מבט למסך ובהקלדה תוך כדי הנהיגה. כמו כן, לראשונה דרך מערכת הקונקטד מונגשות אפליקציות שימושיות באמצעות הקול כגון: מציאת חניון קרוב, ביצוע שיחות למוקד חרום, רדיו אונליין, Waze ופנגו. כחלק מאותה אסטרטגיה לשמירה על הבטיחות, נוספה גם אפשרות של הקראת הודעות המערכת.
 
נוסף לשדרוג התוכנה, האפליקציות ותוספת אפשרות פקודות קוליות והקראת הודעה, גם החומרה השתדרגה. החומרה חדשה הכוללת מעבד 4 ליבות, תמיכה ב-3 רשתות לוויינים ושדרוג המודם מ-3 ל-4 ג'יגה. החומרה החדשה זמינה בהתקנה חדשה של המערכת לרכבים שנמסרו מינואר 2018.

טויוטה קונקטד - תפעול קולי
 
באפלקצייה הסלולרית My Toyota, המתממשקת כאמור למערכת הרכב, נוכל לקבל מספר שירותים שימושיים כגון שירות "סגנון נתוני נהיגה" המשמש כפלטפורמה לשיפור סגנון הנהיגה וקבלת הנחה בביטוח הרכב. כמו כן ניתן לקבל ציון משוקלל לתקופה נבחרת ולצפות במדדים מרכזיים כמו תאוצות, בלימות פתע, פניות וחריגות ומהירות הרכב. בשירות "איפה חנית" קיימת אפשרות ניווט רגלי אל הרכב, ללא צורך בהזנה מוקדמת של מיקום הרכב.
שירות נוסף המוצע באפליקצייה הוא צפייה בהיסטוריית הטיפולים המלאה (מסונכרנת עם מרכזי השירות המורשים) ובנוסף אפשרות לשלוח אותה ישירות בדוא"ל. המשתמש גם יוכל לבדוק קריאות שירות ולהזמין תור לבדיקה או טיפול.

טויוטה קונקטד
 
לקוחות אשר ברכבם מותקנת כבר היום מערכת Toyota Connected זוכים לשדרוג התוכנה ללא צורך בביצוע  פעולה כלשהי, אך כמובן לא יקבלו את עדכון החומרה. העדכון יגיע באופן אוטומטי למערכת הקיימת ברכבם.
 
מחיר המערכת נותר ללא שינוי. מחיר המערכת, כולל חבילת גלישה למשך שנה, יעמוד על כ-2,000 שקל. ברכישת חבילת מיגון ואיבזור מסוג "פלטינום" (איתוראן Save, דמי מנוי לשנה, מרימי חלונות וחיישני חנייה) בעלות של 3,000 שקל – יעמוד מחיר מערכת הקונקטד על 1,000 שקל. יצוין כי במקרים רבים מציעה היבואנית את המערכת ללא עלות במסגרת מבצעים כאלה ואחרים.
 
 
לדגמי טויוטה בישראל – טויוטה
 
למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. s (לת)  

לא מכירים את הידיעה במוסך טויוטה או בסוכנות המכירות,15.04.2018

2. הגזמה  מחיר המערכת בגיל קאר 4100 שח,

יוסי,18.08.2019

3. מערכת לא מומלצת בכלל ולא בטיחותית  מערכת שמייצרת בעיות רבות אשר מפריעות לנהיגה השוטפת...

אנונימי,10.12.2019

4. מערכת לא מומלצת בכלל ולא בטיחותית  מערכת שמייצרת בעיות רבות אשר מפריעות לנהיגה השוטפת...

אנונימי,10.12.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים