בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה יאריס המחודשת בישראל. אין שינוי במחירים

טויוטה יאריס 2017


טויוטה משיקה בישראל את מתיחת הפנים השניה של היאריס. במרכז השינויים: מנוע 1.5 ליטר חדשמאת נועם ריין

בשלב בו יצרניות רכב מציגות בדרך כלל דור חדש, טויוטה בחרה להשיק מתיחת פנים נוספת - שניה במספר - ליאריס הפופולארית. הדור הנוכחי והשלישי במספר של היאריס הושק בשנת 2011, הגיע לישראל שנה לאחר מכן ועבר מתיחת פנים מקיפה למדי לפני כשלוש שנים. הבוקר (ה') השיקה היבואנית בישראל את המתיחה הנוספת של הדגם, שבמרכזה עומד מנוע חדש לצד שינויים קלים בעיצוב.

טויוטה יאריס

ויזואלית, היאריס המחודשת דומה לקודמתה. מלפנים ישנו פגוש חדש, לצד סבכה חדשה הצבועה בצבע המרכב ויחידות תאורה מעט שונות בעיצובן. שינוי עיצובי מורגש יותר נעשה בחלק האחורי, עם יחידות תאורה בעלות מבנה שונה, פגוש חדש ועיצוב חדש לדלת תא המטען. מבפנים, השינוי העיקרי הוא לוח מחוונים חדש - עם שני מחוונים אנאלוגיים וצג דיגיטלי ("4.2), במקום שלושה מחוונים אנאלוגיים. בנוסף, ישנם פתחי אוורור בעיצוב חדש וגימור מעט שונה בתא הנוסעים.


מתחת למכסה המנוע מסתתרת הבשורה המעניינת יותר - לפחות בגרסת הבנזין, שהיא המובילה בהיקף המכירות. המנוע החדש מציג נפח של 1.5 ליטר (לעומת 1.33 ליטר בדגם היוצא), ההספק עלה מ-99 ל-112 כ"ס וצריכת הדלק השתפרה ב-6% והיא עומדת על 20.8 ק"מ לליטר. גם הביצועים השתפרו בהתאם, והתאוצה ל-100 קמ"ש התקצרה מ-12 ל-11.2 שניות.

לאחר שבדגם היוצא הוסיפה היבואנית לפני חודשים בודדים את חבילת מערכות הבטיחות (בלימה אוטונומית, התראת סטיה מנתיב ומעבר אוטומטי לאור גבוה), הוספת המסך הדיגיטלי בלוח המחוונים אפשרה להוסיף ליאריס המעודכנת גם את המערכת לזיהוי תמרורים. כל המערכות יהיו זמינות מגרסת הסטייל ומעלה, כלומר - לא בגרסת ה-Sol המיועדת לציי רכב.

טויוטה יאריס

גם מערכת המולטימדיה עברה שיפור קל, וכעת היא מאפשרת תגובה לגלילת אצבע - פיצ'ר קריטי במיוחד עבור לקוחות שיבחרו לרכוש את מערכת הקונקטד, כתוסף למולטימדיה המקורית.

עוד בחידושים - גרסת ה-Sky יצאה מן ההיצע והיא כבר לא מיוצרת, ואת מקומה בראש היצע הגרסאות תתפוס גרסת ה"בלאק טופ" בעלת מאפייני העיצוב היחודיים. גרסה זו תימכר במחיר זהה לגרסה ההיברידית, וכל אחת מהן צפויה לייצר קצב מכירות של כ-1,000 יחידות בשנה.

על פי הצהרת היצרנית, במתיחת הפנים הנוכחית הוחלפו למעלה מ-900 חלקים ברכב - כולל חלקים רבים שאמורים לשפר את תחושות ההיגוי, בידוד הרעשים, כיול המתלים ועוד. בימים הקרובים נפרסם מבחן מקיף ליאריס המעודכנת ונדווח על השינויים בפועל.

טויוטה יאריס

טויוטה יאריס 2017 - מחירים:
טויוטה יאריס 1.5 בנזין ידנית Sol תעלה 88,900 שקל
טויוטה יאריס 1.5 בנזין אוט' Sol תעלה 100,900 שקל
טויוטה יאריס 1.5 בנזין אוט' Style תעלה 103,900 שקל
טויוטה יאריס 1.5 בנזין אוט' Black Top תעלה 106,900 שקל
טויוטה יאריס 1.5 הייבריד אוט' תעלה 109,900 שקל

מערכת "קונקטד" תוצע בעלות נוספת של 2,000 שקל.

טויוטה יאריס

לרגל ההשקה, תקיים היבואנית מכירה של 100 יחידות באמצעות אתר אינטרנט יעודי. הרוכשים באמצעות  האינטרנט יקבלו חבילת הטבות הכוללת את מערכת הקונקטד ללא תשלום נוסף, וכן חבילת אבזור הכוללת קודנית, חיישני חניה, מרימי שמשות וכיבוי אורות אוטומטי. המכירה תחל ביום שני הקרוב בשעות הצהריים.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ההיברידית עסקה די טובה  היתר פחות לא עומדת בתחרות יתרון במערכות בטיחות ...

א,05.05.2017
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים