בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חדשה בקטגוריית המנהלים: רנו טליסמן נחשפתרנו טליסמן היא מכונית המנהלים החדשה של רנו, שאמורה להחליף את הלגונה ולהתחרות בפולקסווגן פאסאט וסקודה סופרבמאת נועם ריין

סגמנט המנהלים אמנם הולך ומצטמצם, אך היצרניות לא מוותרות על נתח השוק בקבוצה וממשיכות להשקיע בדגמים חדשים. כעת הגיע תורה של רנו לחשוף מכונית מנהלים חדשה משלה - רנו טליסמן, שתוצג בהופעת בכורה בתערוכת הרכב של פרנקפורט.

רנו טליסמן היא מכונית עם נוכחות בולטת. היא לא ממשיכה את קווי העיצוב הססגוניים של הקליאו והקפצ'ור, אלא מזכירה מאוד את המיניוואן האלגנטי רנו אספאס - שגם חולק איתה פלטפורמה (וגם עם ניסאן קשקאי). מלפנים בולטת הטליסמן בזכות גריל גדול עם סמל רנו ענק והמון פסי כרום, כאשר מהצד היא מצטרפת לטרנד ה"סדאן-קופה" עם קורה B מושחרת ומטושטשת, וקורה C שיורדת בשיפוע מתון לאחור ומתאחדת עם תא המטען לקראת סופו.

רנו טליסמן
תא הנוסעים מציע מראה מאוד מכובד, נקי ואלגנטי, כאשר כאן תתאפשר בחירה מתוך מגוון גדול של צבעים, דיפונים וחומרי גימור. במרכז התא בולטת מערכת מולטימדיה דמוית טאבלט, שתוצע כאופציה אחת מתוך 3 מערכות לבחירה. המערכת הזו מציגה מסך אנכי בגודל של 8.7 אינץ', וגם פועלת כמו טאבלט עם זום ב"צביטת" שתי אצבעות, אייקונים גדולים לאפליקציות (שניתן להוריד מתוך חנות יעודית) ושליטה על מערכות הרכב השונות.

רנו טליסמן

תא הנוסעים של רנו טליסמן לא מציע רק אבזור ומראה יוקרתיים, אלא גם מימדים נדיבים: בסיס הגלגלים משתרע לאורך של 2.81 מ', ארוך מזה של פולקסווגן פאסאט וסובארו B4 - וקצר רק ב-3 ס"מ מסקודה סופרב העצומה. יתר מימדי הרכב נדיבים גם הם, ומציבים את הטליסמן כאחת המכוניות הגדולות בקבוצת המנהלים: האורך הכולל עומד על 4.85 מ', הרוחב על 1.87 מ' והגובה הוא 1.46 מ'. תא המטען מציע נפח נדיב של 608 ליטרים.

רוכשי הטליסמן יוכלו לבחור מנוע מתוך היצע שכולל 2 מנועי בנזין בהספקים של 150 ו-200 כוחות סוס, ו-3 מנועי דיזל בהספקים של 110, 130 ו-160 כ"ס. תיבת ההילוכים תהיה רובוטית כפולת מצמדים עם 7 הילוכים - אחד יותר ממה שקיים בתיבה הנוכחית של רנו. בורר מצבי נהיגה יאפשר בחירה בין מצבי נוחות, חסכון, ספורט ועוד.

רנו טליסמן

רנו טליסמן החדשה תוצג, כאמור, בתערוכת הרכב של פרנקפורט שתיפתח בתחילת ספטמבר 2015. מחברת "קרסו", יבואנית רנו לישראל, נמסר כי עדיין אין צפי להגעתה של הטליסמן לישראל.


לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עם יבואן כמו שלה עדיף שלא תגיע בכלל (לת)  

רועי,12.07.2015

2. מרשימה!!  עם נתונים כאלו נראית מאד מרשימה אבל מענין מה הביצו...

אלחנן,15.07.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים