בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

וידאו: הונדה CRV וסיטרואן C4 פיקאסו מצטיינות במבחני הריסוקהג'יפון הונדה CR-V וסיטרואן C4 פיקאסו החדשה נבחנו במבחני הריסוק של איגוד הבטיחות האירופאי EuroNCAP, וזכו לציונים טובים. צפו בוידאו 
מאת דנה גורלנד

הדור הרביעי של הג'יפון הונדה CR-V הגיע לישראל בתחילת 2013, אך רק כעת מתפרסמים ציוני הריסוק של הרכב. ה-CRV זכה ב-5 כוכבים, ובציונים של 93% בהגנה על מבוגרים, 74% בהגנה על ילדים, 68% בהגנה על הולכי רגל ו-66% בסעיף עזרי הבטיחות.


הונדה CRV מתרסק. בכותרת: סיטרואן C4 פיקאסו / צילומים: EuroNCAP

סיטרואן C4 פיקאסו החדשה, שצפויה להגיע אלינו בתחילת 2014, הפגינה ביצועים טובים יותר בסעיף ההגנה על ילדים ובסעיף עזרי בטיחות עם ציונים של 88% ו-81% בהתאמה, אך הסתפקה בציון של 86% בהגנה על מבוגרים. ציון ההגנה על הולכי רגל זהה להונדה CR-V ועומד על 68%.


ציוני המבחן מבוססים על שקלול של מספר סעיפים שונים. סעיף ההגנה על מבוגרים נבדק על ידי מבחני ריסוק שונים בדגש על מושבי הנהג והנוסע. סעיף ההגנה על ילדים מורכב מבדיקות תאימות וקלות התקנה של מושבי בטיחות שונים, ומבחני ריסוק בדגש על מושבים אלו. סעיף ההגנה על הולכי רגל מעריך את הסיכון הפוטנציאלי במקרה של פגיעת רכב על ידי מבחני פגיעה מזוויות שונות, ואילו סעיף עזרי הבטיחות בודק את הימצאותן ויעילותן של מערכות בטיחות שונות, דוגמת בקרת יציבות אלקטרונית, בקרת מהירות ותזכורת חגורות בטיחות.


למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים