וולוו XC90 מקבל גרסה (עוד יותר) יוקרתיתוולוו XC90 אקסלנס מציע נוחות, יוקרה ופינוקים של מחלקה ראשונה במחיר שמרגיש כמעט שווה לכל נפשמאת פבל צ'רניצקי

וולוו XC90, לדעת פחות או יותר כל מי שהיה לו העונג לנהוג בו, הוא רכב מופלא. הוא מאובזר, יוקרתי, מציע פיצ'רים בטיחותיים מהמתקדמים ביותר בשוק הרכב ולאחרונה גם קיבל גרסה היברידית נטענת שמצננת מעט את הצמא שלו לדלק. לא סתם הוא מצא את עצמו מגיע לכל רשימה חשובה אפשרית בשנה שחלפה מאז שהוא הוצג.

וולוו XC90 Excellence

כעת משיקה וולוו ישראל גרסה נוספת, שמקפיצה את רף האבזור והפינוק לרמות חדשות. הדגם החדש יכונה Excellence - קרי מצוינות, והוא יכלול רשימת תפנוקים שלמען האמת לא הייתה מביישת גם מכונית שעולה פי שתיים ויותר ממנה. המחיר אגב, יעמוד על 689,000 שקלים.

 
ופה אנחנו מקבלים שיעור מעניין באשליות אופטיות ופרספקטיבה. תסתכלו על המחיר, נראה כמו המון כסף. עכשיו תמשיכו לקרוא ותחזרו אליו אחרי שסיימתם, תגידו לנו אם גם בסוף הכתבה הוא עדיין נראה לכם כמו המון כסף.

וולוו XC90 Excellence

היופי בגרסה הזו של ה-XC90, הוא שהיצרנית לא רק דחפה עוד כפתורים ולדים לתוך תא הנוסעים. זה לא מקרה של עוד פיצ'רים או דיפונים יותר נעימים. נראה שוולוו ממש תכננה את הרכב מחדש כלימוזינה מוגבהת.

זה מתחיל כבר בבסיס - אשר יהיה גרסת ה-T8 ההיבירידית וממשיך עם בולמי אוויר אדפטיביים וצמיגים חדשים שאמורים להיות שקטים במיוחד. אבל המיצג העיקרי הוא חלקו האחורי של הרכב.

וולוו XC90 Excellence

המושבים האחוריים ביותר (6 ו-7) הוצאו מהרכב. הודות לכך, המושבים האחוריים הוזזו לאחור, לטובת מרווח ברכיים משופר. תא המטען קיבל בידוד משופר בדמות קיר עבה שמפריד בין תא הנוסעים לתא המטען, בחלקו התחתון פלדה, ובעליון זכוכית. 

הסיבה די מובנת - במכונית שמשנעת את העשירים והמפורסמים, ושאת הילדים שלהם כנראה לוקחת מונית "ספיישל" מכל מקום לכל מקום, כנראה אין צורך אמיתי בשורת מושבים שלישית או בקיפול זו השניה.

וולוו XC90 Excellence

בתוך תא הנוסעים, עיקר השדרוגים נעשו למושבים האחוריים - כאמור, היות ואלה ככל הנראה יהיו המושבים בהם יבלו הבעלים את רוב הזמן. על משענות הראש של המושבים הקדמיים נמצאים מעמדים לטאבלטים, והמושבים האחוריים עברו טרנספורמציה מספסל לשני מושבים נפרדים, כל אחד עם אפשרויות כוונון חשמליות, חימום, קירור ועיסוי. 

בין המושבים נמצאת כעת קונסולה ממנה נשלפים מגשים לכל אחד מהמושבים ומסך מגע השולט באפשרויות המושב וכן בטמפרטורה של מחזיקי הכוסות.

וולוו XC90 Excellence

אגב מחזיקי הכוסות, על ה"קיר" שבין גן המושבים נמצא מקרר עם שתי כוסות שמפניה מקריסטל שמייצרות על-ידי Oreffors , אותה החברה המייצרת את ידית ההילוכים העשויה קריסטל בדגמים האחרים.

ואם חשקה נפשכם בסיגר לצד השמפניה, תשמחו לדעת שהאקסלנס מגיעה גם עם מערכת איוניזציה לטיהור האוויר ונטרול ריחות בתא הנוסעים.

וולוו XC90 Excellence

לצד כל אלה, כמובן ששודרגו גם הדיפונים - עם חיפוי עץ בגימור טבעי יותר, הריפודים - שתפורים כעת מעוד נאפה, וגם מערכת השמע - שמקבלת עוד רמקול אחד מעל הקונסולה האחורית.מבחינת עיצוב, הרמזים לכך שמדובר בגרסה ייחודית למדי של הוולוו XC90 די קטנים. גימור כרום לחצאיות הצד, אלומיניום מוברש במסגרות הדלתות, חישוקי 21 אינץ' וסימול הכתר על דלת תא המטען לצד סמל ה-T8 אמורים לעשות את העבודה.

לדגמי וולוו בישראל - וולוו
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עדיין מכוער (לת)  

כמו קופסה מלבנית משעממת,29.08.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים