וולוו S60 קרוס קאנטרי: סדאן לשטח, בעצם למה לאהעולם מכיר את הגרסאות המוגבהות והקשוחות לסטיישנים של וולוו. עכשיו החליטו בוולוו להעתיק את ההצלחה לגרסאות הסדאן. הכירו את הסנונית הראשונה - וולוו S60 קרוס קאנטרימאת אסף בר-שי

לפני אי אלו שנים הפתיעו בוולוו את לקוחות פלחי הפרימיום עם גרסת שטח למכונית סטיישן יוקרתית, וולוו V70. קראו לה "וולוו V70 קרוס קאנטרי" (או ליתר דיוק, Volvo V70 XC). כעת, אחרי שכמעט כל מכונית של וולוו זוכה לגרסה כזו, החליטו ללכת צעד אחד קדימה, ולהציע לעולם את מה שהם מגדירים כ"מכונית הפרימיום-סדאן הראשונה עם יכולות הקרוס קאנטרי".

וולוו S60 קרוס קאנטרי
מלמעלה וולוו S60, מלמטה - יכולת משודרגת / צילומים: וולוו

לפני מספר שבועות הציגו השבדים (שבבעלות הסינים) את הסטיישן-קרוס-קאנטרי העדכנית ביותר, וולוו V60 קרוס קאנטרי, שמבוססת מטבעה על הוולוו V60. כעת נחשפת גרסת הסדאן החלוצית, וולוו S60 קרוס קאנטרי.

בוולוו מצהירים כי המכונית החדשה מבוססת על גרסת הסטיישן. המשמעות היא שמרווח הגחון (המרחק שבין רצפת המכונית לפני הדרך) גדל ב-6.5 ס"מ יחסית לגרסת הכביש ושכלי הרכב מיועד להתמודד עם תנאי נסיעה מורכבים ומשובשים במיוחד. הרכב מוצע עם גלגלים בקוטר 18 או 19 אינץ'.

וולוו V70 קרוס קאנטרי
אחת הסבתות, וולוו V70 קרוס קאנטרי

בשלב זה יציעו השבדים את המכונית עם מנועי דיזל בלבד, ממשפחת מנועי ה-D4 שלהם. ההנעה תועבר לכל ארבעת הגלגלים, אם כי בחלק מהשווקים תוצע גם גרסת הנעה קדמית בלבד. מכירות וולוו S60 קרוס קאנטרי ייחלו בעולם לקראת הקיץ בקרוב. מקבוצת מאיר, יבואני וולוו לישראל נמסר ל-iCar כי בשלב זה לא מתוכננת הבאת וולוו S60 קרוס קאנטרי לישראל.

לדגמי וולוו בישראל - וולוו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים