בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה CRV החדש נחשףדור חמישי הוצג בארה"ב לג'יפון הונדה CRV. בין היתר הוא יוצע עם מנוע חדש ואבזור בטיחות מקיף. בארץ רק ב-2018מאת מערכת iCar

בישראל יצא להונדה CRV שם לא רע. למרות שלא מדובר באחד הרכבים הזולים בקטגוריה, בלשון המעטה, רק השנה נמסרו למעלה מ-500 כלים מסוגו ללקוחות. בארה"ב כבר מדובר בהצלחה מסחררת במשך שנים: ארבעת הדורות הראשונים של ה-CRV, שהראשון בהם הוצג עוד ב-1997, נמכרו בלמעלה מ-4 מיליון חתיכות. מדובר, אם כך, באחד מרכבי הפנאי המצליחים ביותר בצפון אמריקה אם לא המצליח שבהם.הדור החמישי והחדש של הונדה CRV נחשף בימים אלו בארה"ב, והשינוי בעיצוב (ראו תמונה של הדור הקודם) לא משמעותי. עם זאת, ה-CRV נראה מודרני והיי-טקי ביחס לדור שקדם לו. תא הנוסעים עבר שינוי קל אך ברור וגם הוא נראה יותר נקי ומודרני. מסך המולטימדיה גדל ל-7 אינץ' והוא תומך במערכות הפעלה של אנדרואיד ואפל. מחשב הדרך שפוצל בעבר לשני מסכים, מצא את דרכו לתוך לוח המחוונים.בתוך תא הנוסעים הונדה מדווחת על שיפור במרווח לרגלי הנוסעים במושב השני וטוענת למרווח הרגליים הטוב בקטגוריה, ולא שלדור הנוכחי הייתה איזושהי בעיה עם מקום לנוסעים מאחור. 

השינוי המשמעותי ביותר בדור החדש של הונדה CRV הוא המנוע. בגרסת הבסיס הוא ימשיך להגיע עם מנוע הבסיס של השוק האמריקאי, בנפח 2.4 ליטר (185 כוחות סוס). בגרסאות המתקדמות יותר יוצג מנוע ה-1.5 ליטר החדש של היצרן. למנוע זה מגדש טורבו והספק של 190 כוחות סוס ו-24.8 קג"מ. הנתונים כמעט זהים למנוע ה-2.4 ליטר אבל זמינות הכוח טובה יותר וככל הנראה יהיו לו יתרונות נוספים בדמות משקל נמוך יותר וצריכת דלק עדיפה.זווית חשובה במיוחד היא בטיחות הנסיעה. רכב הפנאי של הונדה יוצע עם מערכת Honda Sensing הכוללת מערכת למניעה / צמצום תאונות, עם התראה לפני התנגשות מלפנים, חיישנים המזהים הולכי רגל, מערכת למניעת סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית. בנוסף יוצעו גם מערכת להתראה על רכב בשטח מת, התרעה מרכב חולף מאחור ומעבר אוטומטי בין אורות דרך ואורות גבוהים.לצערם של הלקוחות בישראל, מהיבואנית "מאיר" נמסר ל-iCar כי הונדה CRV החדש יעשה עלייה רק ב-2018. הלקוחות בארה"ב יוכלו לרכוש את הדגם עוד לפני סוף השנה הנוכחית.


לדגמי הונדה בישראל - הונדה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים