בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הגיעה מתיחת הפנים של פורשה פנמרההגרסה המחודשת של פנמרה הגיעה לישראל. המחירים מתחילים ב-799,000 שקל, ומסתיימים הרחק מעבר למיליון
מאת נועם ריין

מתיחת הפנים של פורשה פנמרה, שהוצגה לראשונה בתערוכת שנגחאי בתחילת השנה, מגיעה בימים אלו לאולמות התצוגה בישראל. השינויים שעברו על מכונית הספורט-סלון המרשימה כוללים חזית מעודכנת עם פנסים ופגושים חדשים, וכן שינויים נוספים בעיצוב החיצוני. הפרט המעניין בסיפור הוא הוספה של גרסה היברידית להיצע, הכוללת חיבור לטעינה מהשקע. האם זו עדיין פורשה?


פורשה פנמרה, גרסת הפלאג-אין. יוקרה ירוקה / צילומים: יצרן

לפי נתוני הביצועים, נראה שאין סיבה לדאגה. הגרסה ההיברידית של פורשה פנמרה מצוידת במנוע V6 בנפח 3 ליטרים, אשר בסיוע של מגדש על ומנוע עזר חשמלי מניב הספק כולל של 422 כ"ס. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 5.2 שניות בלבד, והמהירות המרבית מגיעה עד ל-270 קמ"ש. צריכת הדלק, כל עוד לא מנסים לסחוט מהמנוע ביצועים ספורטיביים, יכולה להגיע עד ל-32 ק"מ לליטר. לא רע בכלל עבור מכונית שכזו.
המחיר הנקוב בסך 799,000 שקל מתייחס לגרסת ה-3.6 ליטר הבסיסית, אך היבואנית מזהירה כי בקרוב עלולים המחירים לעלות. בנוסף לגרסה ההיברידית החדשה, יצטרפו להיצע גם גרסת הטורבו S השרירית וכן גרסה בעלת בסיס גלגלים מוארך ב-15 ס"מ. מחירון מלא יתפרסם בשבועות הקרובים.


לדגמי פורשה בישראל - פורשה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים