בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ג'יפ רנגלר החדש נחשף

ג'יפ רנגלר


ג'יפ (Jeep) חשפה את הדור החדש לרנגלר האייקוני, עם עיצוב השומר על כל המאפיינים המקוריים, שיפור ביחידת ההנעה וכמובן תוספת מערכות בטיחותמאת רן סגל

ג'יפ רנגלר יוצר לראשונה ב-1986 כממשיך דרכו של ה"וויליס" האגדי וגרסאות ג'יפ CJ. למרות אופנת הג'יפונים הצומחת לה תחת כל מדרכה עירונית, האמריקאים שמרו על יכולות השטח של הרנגלר שלהם לאורך הדורות.כעת ג'יפ חשפה את הדור הבא של הרנגלר עם מתיחת פנים קלה ונאמנה למקור (וטוב שכך). המאפיינים המזוהים ביותר של הרנגלר, הלא הם הפנסים העגולים, הגריל הגדול עם שבכת 7 החריצים והפנסים האחורים הרבועיים, כולם עברו שינוי מינימלי לטובת מראה מעודכן.


ג'יפ מעדכנים כי נוספו אפשרויות לגרסאות פתוחות עם עשרות שילובים של פתיחת השמשה הקדמית, הדלתות והגג (ממש כמו פעם ואנחנו אוהבים את זה). ג'יפ מדווחים שיחידת ההנעה ומאפיינים אווירודינמיים ברכב שופרו לטובת חיסכון בדלק, אך לא מסרו פרטים מדוייקים.

ג'יפ רנגלר

חידוש חשוב ברנגלר הוא הוספת מערכות בטיחות מתקדמות אך "ג'יפ" לא מסרו פרטים מדוייקים. בתחום ההנעה האמריקאים שמרו על חיסיון, אך הבטיחו כי פרטים מלאים ימסרו בעת ההשקה הרשמית שתתקיים בתערוכת הרכב של לוס-אנג'לס ב-29 בנובמבר. התערוכה תיפתח לציבור הרחב ב-1 בדצמבר ותימשך 10 ימים.

בשלושת הרבעונים הראשונים של השנה, מסרה "ג'יפ" 216 יחידות של הרנגלר (76 מתוכם מדגם ה"רוביקון"). מחברת סמל"ת, יבואנית "ג'יפ" בישראל, נמסר כי הרנגלר החדש יגיע לישראל במחצית השניה של 2018, במקביל להשקה האירופאית של הדגם.

לדגמי ג'יפ בישראל – ג'יפ

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים