בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ג'יפ רנגלר: המהדורה האחרונה

ג'יפ רנגלר: המהדורה האחרונה


סמל"ת, יבואנית ג'יפ (Jeep) בישראל, משיקה 3 גרסאות מיוחדות לדור היוצא של הרנגלר - רגע לפני השקת הדור החדשמאת רן סגל
 
לקראת הגעת הדור החדש והרביעי של הרנגלר, יבואנית ג'יפ בישראל (סמל"ת) משיקה שלוש גרסאות יחודיות לדור השלישי – גרסאות ה-Final Edition. שלושת הגרסאות מגיעות בתצורת 4 דלתות Unlimited וחולקות יחידת הנעה זהה בעלת מנוע בנפח 3.6 ליטר המספק 280 כ"ס המשודך לתיבה אוטומטית בעלת 5 הילוכים.
 
ג'יפ רנגלר Rubicon Recon היא גרסה בעיצוב שטח קשוח המבוססת על הרוביקון המוכר. גרסה זו כוללת ריפודי עור עם תפירה אדומה, מדרגות שטח, מכסה מנוע מאוורר וחישוקים בצבע אפור גרניט. בנוסף ישנו מסך מולטימדיה בגודל 6.5 אינץ', מערכת שמע משודרגת מבית Alpine ובחירה בין גג קשיח וגג בד.
גיפ רנגלר Recon
 

ג'יפ רנגלר JK Edition
היא גרסה המבוססת על גרסת ה"סהרה" וכוללת ריפוד עור, גימורי כרום בפנים הרכב, גג קשיח וגד בד, גלגל הגה בצבע לבן, מדרגות צד, מסך מולטימדיה בגודל 6.5 אינץ' ומערכת שמע מבית Alpine. מגרסה זו יוצרו 1250 יחידות בלבד, כאשר 9 מתוכן הגיעו לישראל.
גיפ רנגלר JK Edition

ג'יפ רנגלר Golden Eagle היא גרסת רטרו המבוססת על רמת הגימור "ספורט". גרסה זו כוללת את סמלי הנשר המוזהב על מכסה המנוע, שבכה קדמית וחישוקים בגימור ברונזה, מושבי בד נושאי לוגו יעודי, גג קשיח וגד בד וכנפיים בצבע הרכב, כמו גם מסך מולטימדיה בגודל 6.5 אינץ' ומערכת שמע משודרגת מבית Alpine.
גיפ רנגלר Golden Eagle
 
אמיר אורז'ל, מנהל מותג JEEP בקבוצת סמל"ת ,אמר: "אנו מציעים לראשונה בישראל 3 רמות גימור מובחרות וייחודיות של אחד מהאייקונים המוטוריים הטובים והמפורסמים בעולם. אין לי ספק כי קהל היעד יידע ליהנות מהעיצוב ושפע האבזור ויעריך מאוד את הגרסאות המיוחדות הללו, כדוגמת רמת הגימור JK EDITION שיוצרו ממנו סה"כ 1,250 יחידות בכל העולם ו- 9 יחידות ממנו הצלחנו להביא לישראל, ללקוחותינו".
 
מסמל"ת, יבואנית ג'יפ בישראל, נמסר כי ג'יפ רנגלר החדש (דור רביעי) יגיע לישראל בתחילת 2019.
 

ג'יפ רנגלגר Final Edition - מחירים:

ג'יפ רנגלר Rubicon Recon יעלה 359,900 שקל
ג'יפ רנגלר JK Edition יעלה 349,900 שקל
ג'יפ רנגלר Golden Eagle יעלה 319,900 שקל.

 
לדגמי ג'יפ בישראל – ג'יפ
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. סמלת  סמלת קבוצה פח עם מנהלים פח שלא מנהלים אותה וגם המו...

ארי,20.09.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים