בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו X3 מתעדכן לקראת תערוכת ז'נבהחזות שמקדמת את הג'יפון הגרמני לעידן ב.מ.וו החדש, מנועים חדשים, צבעים ואביזרים. ב.מ.וו X3 מתחדש לקראת תערוכת ז'נבה 2014מאת: אסף בר-שי
 
כדי להתמודד עם מפץ דגמי הג'יפונים, היקרים והזולים, שממלאים את כבישי העולם (הרבה יותר מאשר את שבילי העולם) עובר הג'יפון היוקרתי הגרמני, ב.מ.וו X3, עדכון. הדבר הראשון והמהותי ביותר שניכר כשמביטים בגרסה המעודכנת של ב.מ.וו X3 הוא עיצוב החזית. זה עבר מהפך מאווירת הדורות הקודמים של היצרן מבוואריה אל סגנון הדורות העדכניים. העיצוב הזה משפר מאוד את הנוכחות של כלי הרכב, בזכות פגושים, שבכה קדמית (גריל) ופנסים חדשים שכוללים אופציה להארת LED, וגם מראות צד חדשות שכוללות את נורות האיתות.

ב.מ.וו X3 המעודכן
עדכוני עיצוב מבפנים ומבחוץ. ב.מ.וו X3 החדש. תמונות: יצרן
 
האמת היא שזהו גם העדכון הרשמי המהותי היחיד, לפחות מבחינתנו בישראל, היות שאנו צורכים בעיקר את דגמי מנועי הבנזין. סדרת מנועי הדיזל של ב.מ.וו, שכרגע מיוצגת כאן רק בגרסת ה-20d, עברה רענון לשיפור היעילות, בכוח, בפליטות המזהמים ובצריכת הדלק. היצע מנועי הדיזל של ב.מ.וו X3 המעודכן כולל הספקים שנעים בין 150 ל-313 כ"ס. הגרסה החזקה ביותר, xDrive35d, מאיצה מאפס למאה קמ"ש בתוך 5.3 שניות קצרצרות ומגיעה למהירות מרבית של 245 קמ"ש.

ב.מ.וו X3 המעודכן
 
בתוך תא הנוסעים זוכה הג'יפון הגרמני לעדכונים קלים, שכוללים מחזיקי כוסות חדשים, פסי קישוט וגם אביזרים חדשים. את חלקו החיצוני של המרכב אפשר לעטר בצבעי גוף חדשים וגם בגלגלים חדשים. הגרסה המעודכנת של ב.מ.וו X3 תיחשף בעולם בתערוכת ז'נבה 2014, בסוף החורף. 

לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים