בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו פותחת שלוחה טכנולוגית בת"א

ב.מ.וו פותחת שלוחה טכנולוגית בת"א


אחרי ג'נרל מוטורס, פורשה, יונדאי ומרצדס, גם ב.מ.וו משקיעה בהייטק הישראלי. הפתיחה באמצע השנהמאת רן סגל
 
מזה מספר שנים קבוצת ב.מ.וו נמצאת בשיתוף פעולה עם מספר חברות ישראליות בתחומי הטכנולוגיה. כעת הכריזה היצרנית הגרמניה על הקמת משרד קבוע בתל-אביב שמטרתו איתור מגמות בתחומי הטכנולוגיה בישראל. המשרד הטכנולוגי בתל-אביב יהיה החמישי מסוגו ברשת המו"פ (מחקר ופיתוח) העולמית של קבוצת ב.מ.וו, בנוסף למשרדים הקיימים בארה"ב, סין, יפן ודרום קוריאה. הפתיחה מתוכננת לאמצע 2019.

במוו
 
הצוות המקומי אינו גדול במיוחד לעומת צוותי הפיתוח האחרים של יצרניות הרכב שבחרו להתמקם בישראל, אך לדברי ב.מ.וו מדובר בצוות המורכב ממומחים מתחומים שונים. הצוות יצור קשרים עם חברות סטארט-אפ מקומיות, יעריך ויקדם טכנולוגיות וחידושים רלוונטים למותג. עוד מציינים בב.מ.וו כי הצוות אף יפעל להקמת פרוייקטים משותפים עם אוניברסיטאות.
 

קלאוס פרוליך, חבר מועצת המנהלים בקבוצת ב.מ.וו: "בתל אביב קיימת אחת מפעילויות הסטארט-אפ הגדולות בעולם – במיוחד בתחומים החשובים לנו כמו נהיגה אוטונומית או מכונית מקושרת. מעצם הנוכחות בתל-אביב נוכל להבטיח גישה מהירה יותר למגמות ולטכנולוגיות הרלוונטיות, בין אם מדובר בחברות סטארט-אפ או אוניברסיטאות".

קלאוס פרוליך
 
אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה: "תחום הניידות והתחבורה החכמה הוא אחד מהתחומים הצומחים בעולם. פתיחת המשרד הטכנולוגי של ב.מ.וו בישראל הוא הצבעת אמון בחברות הישראליות. זוהי הוכחה נוספת כי בעידן החדש של תעשיית הרכב, עם התמקדות בטכנולוגיות חדשניות, מדינת ישראל ממלאת תפקיד מפתח".
 
 
לדגמי ב.מ.וו בישראל – ב.מ.וו
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מדהים (לת)  

חי,23.02.2019

2. ריספקט  ממש כייף שיש לנו יכיולות כאלו

,25.02.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים