בקרוב: סקודה סופרב מתחדשת

בקרוב: סקודה סופרב מתחדשת


סקודה חשפה איור רשמי של מתיחת הפנים של הסופרב שתיחשף רשמית בהמשך החודש. הבשורה: יחידת הנעה היברידית נטענתמאת רן סגל
 
מתיחת הפנים של סקודה סופרב מתקרבת, ובאופן חריג בוחרת היצרנית הצ'כית לחשוף קודם כל איור של הדגם. מדובר בעדכון מקיף לדור השלישי של הסופרב, שנחשף בשנת 2015. מהאיורים שנחשפו ניתן לזהות בעיקר יחידות תאורה בעיצוב חדש. בסקודה מדווחים כי בחלקו האחורי של הרכב יופיע הכיתוב "סקודה" על דלת תא המטען כמו בסקאלה החדשה, ללא לוגו המותג.

סקודה סופרב
 
עדכון נוסף מגיע ליחידת ההנעה. הסופרב המחודשת תציע יחידת הנעה פלאג-אין הייבריד, לראשונה בסקודה. מדובר באותה יחידת הנעה הקיימת בפולקסווגן פאסאט GTE.
 

מדובר במנוע בנזין בנפח 1.4 ליטר בהספק של 156 כ"ס, אשר יחד עם המנוע החשמלי מייצרים הספק של 218 כ"ס. המנוע משודך לתיבת כפולת מצמדים בעלת 6 הילוכים. טווח הנסיעה החשמלי עומד על 55 ק"מ (בתקן WLTP) ולמנוע שלושה מצבי נהיגה – חשמלי לגמרי, היברידי ומצב ספורטיבי. זמן הטעינה (לסוללה ריקה) עומד על 6 שעות ו-15 דקות בטעינה ביתית (4 שעות בעמדת טעינה).
סקודה סופרב
החשיפה הרשמית של הסופרב המחודשת תתקיים בהמשך החודש בברטיסלבה, סלובקיה, במסגרת אליפות ההוקי העולמית אשר סקודה מעניקה לה חסות זו הפעם ה-27. השם סופרב כבר היה בשימוש בעבר בין השנים 1934-1949, וגם אז היה זה למכונית גדולה ומרשימה.  השם סופרב חזר לתודעה בשנת 2001 עם הצגת הדור הראשון של הסופרב המוכרת לנו כיום.
סקודה סופרב
הדגם המעודכן של הסופרב צפוי להגיע לישראל לקראת סוף השנה הנוכחית.
 
 
לדגמי סקודה בישראל - סקודה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים