בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ביואיק וראנו טורבו: משפחתית על סטרואידיםהמשפחתית של מקבלת גרסת טורבו עם 250 כ"ס. האם יש סיכוי שנראה אותה בישראל?
מאת נועם ריין

ביואיק וראנו היא האחות התאומה של שברולט קרוז ואופל אסטרה, אך היא עדיין לא משווקת בישראל. גרסת הטורבו החדשה של הוראנו שנחשפה השבוע לא צפויה לשפר משמעותית את סיכויי ההגעה של המכונית לארצנו, אך היא לבטח תהפוך אותה למכונית מסקרנת הרבה יותר.

ביואיק וראנו טורבו תצויד במנוע בנזין מוגדש בנפח 2.0 ליטר מסדרת ה"אקו-טק" של ג'נרל מוטורס, שמייצר 250 כוחות סוס ב-5,300 סל"ד ו-36 קג"מ ב-2,000 סל"ד. הוראנו טורבו תשווק עם תיבה ידנית או אוטומטית, ותציג נתוני ביצועים מרשימים של 6.2 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש. נתוני צריכת דלק לא פורסמו. מעניינות במיוחד הן התגובות שמעוררת הגרסה החדשה מעבר לים: בעוד אירופה מתרשמת מההספק המרשים והביצועים הספורטיביים, בארה"ב מרימים גבה לנוכח העובדה שביואיק תייצר מכונית ספורטיבית עם מנוע בעל 4 צילינדרים בלבד...


ביואיק וראנו טורבו. האם יש סיכוי שתגיע לישראל? / צילומים: יצרן

השיווק של גרסת הטורבו בארה"ב יתחיל לקראת סוף השנה, כאשר מעבר לים תמוצב הביואיק בצמרת קטגוריית המשפחתיות עם נתוני מידות גדולים יותר מהמקובל. בחודש שעבר דובר על כך שהיבואנית הישראלית מעוניינת להביא ארצה את הוראנו בגרסאות העממיות, ולתמחר אותה בסכום של כ-160,000 שקל כך שתתמודד מול מכוניות המנהלים. בשנה שעברה התרוצצו שמועות גם על הגעתה לישראל של ביואיק ריגל, תאומתה של אופל אינסיגניה, אך כרגע נמצאת באולמות התצוגה המקומיים רק מכונית אחת - ביואיק לה קרוס, שזוכה להצלחה לא רעה בינתיים.

 

לדגמי ביואיק בישראל - ביואיק

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הלה קרוס ממש לא מצליחה-מכירות ביואיק ירדו ב50%  למרות שהאמינות של ביואיק בשנים האחרונות בטופ, איבו...

א,13.06.2012

2. אמינות בטופ אכן אתה איש אמונה  האמינות בטופ היא כלפי מכוניות GM לא בהשוואה למיטב ...

אא,14.06.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים