בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אחות גדולה ל-i35: יונדאי מיסטרהיונדאי מיסטרה, משפחתית סדאן גדולה ויוקרתית, נחשפה בתערוכת הרכב של שנגחאי. האם היא תגיע גם לישראל?
מאת נועם ריין

כמו בשוק הישראלי, גם בסין ישנה העדפה ברורה למכוניות בתצורת סדאן. אבל שלא כמו אצלנו - הסינים אוהבים את המכוניות שלהם בסגנון יוקרתי, עם עיטורי כרום ודיפוני עץ וכמובן עם הרבה אבזור. יונדאי מיסטרה, משפחתית סדאן חדשה, נחשפת בימים אלו בתערוכת הרכב הסינית במטרה לענות על הדרישות הברורות של הקהל המקומי.


יונדאי מיסטרה החדשה. במה היא בעצם שונה מה-i40? / צילומים: יצרן

יונדאי מיסטרה החדשה נחשפה כרגע בגרסת קונספט בלבד, כאשר גרסת הייצור הסופי תיחשף מאוחר יותר השנה. נתוני המימדים מספרים על אורך כולל של 4.71 מטר, רוחב של 1.82 מ' ובסיס גלגלים של 277 ס"מ - ארוך יותר ב-7 ס"מ מזה של ה-i35 וזהה במדוייק לבסיס הגלגלים של יונדאי i40. האורך הכולל קצר ב-3 ס"מ בלבד מזה של ה-i40, כך שההבדלים העיקריים בין המכוניות לא צפויים להיות במידות ובגודל - אלא בעיקר בסגנון ובעיצוב, שיהיה אגרסיבי ומוחצן יותר. בשל הפערים הקטנים בין המכוניות סביר להניח כי לא נזכה לראות את יונדאי מיסטרה בישראל, אך בהמשך השנה צפויה להגיע ארצה יונדאי ג'נסיס - מכונית יוקרתית גדולה ומרשימה, שנמכרת בעולם מזה מספר שנים אך עדיין לא הגיעה לישראל עד כה.


לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי


למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. שינוי לטובה  היונדאי הזו יפה יותר ולא משתתפת בדמיון המעייף בין ...

אורי אביגור,23.04.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים