בחר רכב
רכב חדש 2019
רכב משנים קודמות

אוקטובר 2019: האטה נוספת במסירות הרכב

אוקטובר 2019: האטה נוספת במסירות הרכב


פחות מ-14,000 כלי רכב חדשים עלו על כבישי ישראל בחודש החולף. קיה בראש הטבלה, אחריה טויוטה - ויונדאי רק שלישיתמאת נועם ריין

אחרי שבחודש ספטמבר נרשמה עליה משמעותית במסירות כלי הרכב החדשים, בחודש אוקטובר נרשמה ירידה של 34% לעומת החודש המקביל אשתקד. הסיבה: בשנה שעברה חלו חגי תשרי בחודש ספטמבר והביאו להאטה משמעותית במסירות הרכב, ואילו השנה חלו החגים בחודש אוקטובר - כך שהאטת הקצב זזה חודש אחד קדימה בלוח השנה.

במהלך חודש אוקטובר עלו על הכבישים הצפופים עוד 13,983 רכבים חדשים. סך כל המסירות מתחילת השנה עומד על 232,077 רכבים - נתון המשקף ירידה של 5.8% ביחס לעשרת החודשים הראשונים של 2018.


המותג שהוביל את השוק בחודש האחרון הוא קיה, שנהנה מחידוש המסירות של הנירו לאחר מתיחת הפנים שעבר הדגם. טויוטה ניצבת במקום השני, ואילו יונדאי - שמובילה את השוק מתחילת השנה ומסרה כבר למעלה מ-37,000 כלי רכב - מסיימת את אוקטובר רק במקום השלישי. סקודה, כמעט כרגיל, שומרת על המקום הרביעי בטבלה.

בהמשך הטבלה החודשית ניתן למצוא את סיאט, שהפתיעה עם ביצועים נהדרים בחודש אוקטובר, ואחריה ממוקמים ארבעה מותגים יפניים: סוזוקי, ניסאן, מיצובישי ומאזדה. במותגי רנו, שברולט והונדה חוו חודש חלש יחסית, עם פחות מ-300 מסירות לכל אחד מהמותגים.

פורשה מסרה בחודש החולף לא פחות מ-17 מכוניות חדשות, נתון בולט במיוחד לעומת 6 מכוניות בלבד שמסרו אלפא רומיאו, DS ויגואר. מזראטי ופרארי מסרו מכונית בודדת לכל מותג, ואילו מתקני המסירות של אסטון מרטין ובנטלי נותרו מחוסרי תעסוקה במהלך החודש.

טבלת מסירות - אוקטובר 2019
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים