בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל משיקה בישראל שני רכבי פנאי חדשים

אופל גרנדלנד


אופל קרוסלנד X יתחרה בסגמנט רכבי הפנאי הקטנים, לצידו של אופל מוקה; אופל גרנלנד X יתמודד מול קיה ספורטז' ויונדאי טוסוןמאת מולי גומא
 
שנה בדיוק לאחר עסקת הענק שבה קבוצת פיג'ו-סיטרואן רכשה את אופל, מגיעים לישראל שני דגמים ראשונים שנוצרו במסגרת שיתוף הפעולה החדש. מדובר בשני ג'יפונים בשני הגדלים הפופולאריים ביותר של שוק הרכב בישראל, אשר יגיעו לישראל מצרפת ויתמודדו בזירה הלוהטת ביותר של שוק הרכב הישראלי. אלו יצטרפו לאופל מוקה, שימשיך להימכר במקביל בקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים. שלושת הג'יפונים מהווים את סדרה X - סדרת הג'יפונים של אופל.
 
האח הקטן: אופל קרוסלנד X
אופל קרוסלנד X מתבסס על הפלטפורמה של פיג'ו 2008, ויתמודד לצידו של אופל מוקה באותה קטגוריה. עם זאת, יש הבדלי מימדים בין השניים, ומדובר ברכב מעט קטן יותר: אופל קרוסלנד נמתח לאורך של 421 ס"מ, 6 ס"מ פחות מהמוקה; הרוחב שלו הוא 176.5 ס"מ (1.5 ס"מ פחות מהמוקה) והגובה הוא 159 ס"מ (כ-7 ס"מ פחות).
 
נפח תא המטען עומד על 410 ליטרים. אם מזיזים את המושבים האחוריים לפנים (הם מונחים על מסילה באורך 15 ס"מ), מקבלים תא מטען ענק של 520 ליטרים - גדול יותר גם מהמקובל אצל ג'יפונים גדולים משמעותית.

אופל קרוסלנד

אופל קרוסלנד X יצויד ביחידות ההנעה המוכרות של קבוצת פיג'ו-סיטרואן: יש לו מנוע 1.2 ליטר טורבו בהספק של 110 כוחות סוס ועם מומנט של 20.9 קג"מ המושגים כבר ב-1,500 סל"ד. 
התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 11.8 שניות וצריכת הדלק הממוצעת עומדת על 18.5 ק"מ לליטר.

הקרוסלנד יוצע ברמת גימור Enjoy הכוללת בין היתר מצלמה אחורית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מערכת מולטימדיה עם ממשק לטלפונים חכמים (אנדרואיד ואפל).
חבילת בטיחות המכונה Opel Eye תהיה כלולה מעתה בכל הדגמים והגרסאות. אביזרי הבטיחות בחבילה זו הינם מקוריים בלבד אך הרשימה משתנה בהתאם לדגם. 
בקרוסלנד החבילה כוללת בין היתר בקרת סטייה מנתיב, התראה לפני התנגשות, בלימה אוטונומית ומערכת ייחודית לשמירת ערנות הנהג.
 
גרסת Innovation תוסיף על גרסת הבסיס גם אפשרות לצביעה חיצונית דו-גוונית, הטענה אלחוטית לנייד, חישוקים קלים מוגדלים (17"), ריפוד עור משולב בד ובקרת אקלים מפוצלת.
 
מלבד זאת ישנה אפשרות לשדרג עם שתי חבילות אבזור, האחת מכונה פרימיום וכוללת גג פנורמי והנעה וכניסה ללא מפתח. השניה מכונה פרימיום + ומוסיפה לפרימיום גם מסך מולטימדיה מוגדל (8") ומקרן לתצוגת מידע על השמשה.
 
אופל קרוסלנד X - מחירים:
אופל קרוסלנד X בגרסת Enjoy יעלה 114,900 שקל.
בגרסת Innovation מחירו יעלה ל-124,900 שקל.
חבילת הפרימיום, עלותה 5,000 שקל. בימי ההשקה תוענק ללא עלות לרוכשים.
חבילת פרימיום +, עלותה 7,500 שקל. בימי ההשקה ניתן לרכוש אותה ב-2,500 שקל.

אופל קרוסלנד
 
המשפחתי: אופל גרנלנד X
רכב הפנאי הגדול יותר של אופל מבוסס למעשה על פיג'ו 3008, אחד הדגמים המרשימים בקטגוריה שלו. אך שלא כמו הפיג'ו, הוא ימכר בישראל עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר בהספק של 130 כוחות סוס. המומנט כאן 23.4 קג"מ המושגים ב-1,750 סל"ד.
כמו הקרוסלנד, גם הגרנדלד הינו בעל הנעה קדמית וכולל תיבת 6 הילוכים אוטומטית פלנטרית.
התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 10.9 שניות וצריכת הדלק הממוצעת עומדת על 19.2 ק"מ לליטר.

אופל גרנדלנד

אופל גרנדלנד X יתמודד עם התחרות האגרסיבית בפלח רכבי הפנאי הקומפקטיים באמצעות שתי רמות גימור. גרסת ה-Enjoy הבסיסית כוללת גם כאן את חבילת הבטיחות המקורית המכונה Opel Eye, אך כאן מתווספת גם יכולת של תיקון היגוי אקטיבי לסטייה מנתיב. מלבד זאת האבזור כולל בין היתר מצלמה אחורית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מראות עם קיפול חשמלי, בלם יד חשמלי ופתחי אוורור לנוסעים מאחור. 

גרסת ה-Innovation כוללת בנוסף גם כניסה והנעה ללא מפתח, הטענה אלחוטית לנייד וריפוד עור משולב בד.
 
וגם בגרנדלנד ישנה האפשרות לבחור תוספת של אחת משתי חבילות אבזור: הפרימיום שכוללת גג פנורמי וחישוקים מוגדלים (19"). ופרימיום + שתוסיף גם את האפשרות לצביעה חיצונית דו גוונית.
 

המימדים של אופל גרנדלנד X ימקמו אותו במרכז קטגוריית רכבי הפנאי עם אורך של 447.7 ס"מ (3 ס"מ יותר מהפיג'ו), רוחב של 184.4 ס"מ (זהה לפיג'ו), בסיס גלגלים של 267.5 ס"מ (זהה) וגובה של 163.6 ס"מ (כס"מ אחד יותר). נפח תא המטען עומד על 514 ליטרים.

אופל גרנדלנד
 
אופל גרנדלנד X - מחירים:
אופל גרנלנד X בגרסת 1.2 ליטר בנזין Enjoy יעלה 139,900 שקל.
אופל גרנלנד X בגרסת 1.2 ליטר בנזין Innovation יעלה 154,900 שקל.
חבילת הפרימיום, עלותה 5,000 שקל. בימי ההשקה תוענק ללא עלות לרוכשים.
חבילת פרימיום +, עלותה 7,500 שקל. בימי ההשקה ניתן לרכוש אותה ב-2,500 שקל.
 
מנכ"ל אופל ישראל, חזי שייב: "סדרת ה-X של אופל, רכבי הפנאי-שטח, מקבלת חיזוקים משמעותיים עם דגמי Grandland - X וה- Crossland - X שמצטרפים אל ה– Mokka - X. 
בישראל אוהבים רכבי פנאי-שטח ואנחנו שמחים להציע שלוש אלטנרטיבות גרמניות ואיכותיות. 
סדרת ה-X של אופל תציג, מודרניות, חדשנות, רמות אבזור מן הגבוהות בקטגוריה ומערכות בטיחות ללא פשרות . 
אנו משוכנעים כי המגוון החדש יאפשר לכל לקוח לבחור את הקרוסאובר המתאים לו אצלנו באולמות התצוגה – ONE STOP SHOP"

חזי שייב מוסיף על כך שעם השקת הדגמים החדשים אופל תהווה גורם משמעותי בקטגוריה הצומחת ביותר בישראל.


 
לדגמי אופל בישראל - אופל
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים