בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל משיקה אתר אינטרנט חדשבדומה למקובל אצל יצרני הרכב בעולם, אופל משיקה אתר ובו אפשרות ל"הרכבה עצמית" של מכוניות. בעתיד תיפתח אפשרות לרכישה באשראי
מאת נועם ריין

בעולם מקובל מודל שבו ניתן לקנות רכבים דרך האינטרנט - ובדרך "להרכיב" את המכונית על פי מאפיינים של צבע, סוג חישוקים, ריפודים ועוד. בישראל עדיין לא ניתן לרכוש מכוניות דרך האינטרנט (למרות נסיונות שנעשו בתחום במקרים של ניסאן ג'וק ורנו קפצ'ור), אבל כעת נכנסת יבואנית ראשונה לתחום של "הרכבת מכוניות" באינטרנט.באתר החדש של אופל, שהושק השבוע, ניתן יהיה לבחור רכבים מהמגוון הקיים, לבנות את הדגם על פי מאפיינים של מנוע, תיבת הילוכים, צבע, חישוקים וריפוד, ולצפות בשינויי המחיר הנגזרים מכל הוספה של אלמנט. עם זאת, יש לציין כי אביזרים שנחשבים כ"תוספות בתשלום" כמו חישוקים קלים ומערכות מולטימדיה מתומחרים לא פעם באופן שונה בעת רכישת הרכב, ולעיתים ניתנים כהטבה לרוכשים ללא עלות נוספת. את הצעת המחיר הסופית על פי האבזור הנבחר ניתן לייצא לתיבת הדואר האלקטרוני, ובאופל מבטיחים כי בעתיד ניתן יהיה לבצע הזמנה של המכונית באמצעות כרטיס האשראי.

אסי שמלצר, מנכ"ל "אופל ישראל", אמר כי "האתר החדש בא להעניק לגולש את החוויה האולטימטיבית של ביקור באולם התצוגה של אופל ומעניק את האפשרות לבצע התאמה אישית מושלמת לכל רכב. אנו רואים באתר צעד נוסף להפיכתה של אופל לאחת מחברות הרכב המתקדמות והמובילות בישראל".

אייל שירזי, סמנכ"ל דיגיטל אופל: "הממשק האינטראקטיבי מאפשר להכיר את הרכב ממספר זוויות שונות באמצעות טכנולוגיית צילום מתקדמות ב-360 מעלות. הצילום מתבצע ברמת דיוק גבוהה מאוד ובסטייה אפסית תוך הקפדה על הזווית המצולמת. הממשק משלב צילום פנורמי בתלת מימד המציג את נקודת מבטו של הנהג ומאפשר למשתמש לסייר בתוך הרכב".


לדגמי אופל בישראל - אופל

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים