בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אוטומוטור 2012: אודי A1 ספורטבק החדשה ומתיחת פנים לאודי A4גרסת 5 הדלתות של אודי A1 תוצג בתערוכה המקומית, יחד עם מתיחת הפנים שעברה אודי A4
מאת נועם ריין

שורת המבצעים שהציגה אודי בישראל בחודשים האחרונים היו רק קדימון למה שמצפה בהמשך השנה. אודי A1, שמתחרה כמעט לבדה בקטגוריית ה"סופר-מיני-פרימיום", תשווק בקרוב בתצורת 5 דלתות שימושית שעשויה להתחבב על הקהל הישראלי – ואם מחירי המבצע יזלגו גם לגרסה זו אנו צפויים לראות תורים ארוכים באולמות התצוגה של אודי. אודי A1 ספורטבק, כפי שנקראת המכונית, מצוידת באותן יחידות הנעה של אודי A1 משולשת הדלתות. בתערוכת אוטומוטור תוכלו לראות אותה, ואם אתם במקרה מחזיקים בפולקסווגן פולו / סקודה פאביה / סיאט איביזה, תוכלו לשאול את המכונית שלכם – למה לא אמרת שאחותך יפה ממך?


אודי A1 ספורטבק. שימושית ועדיין יפה / צילומים: יצרן

מכונית חשובה נוספת שתוצג בביתן של אודי בתערוכה היא אודי A4, שעברה לאחרונה מתיחת פנים וליטוש חיצוני קל (ראו תמונת כותרת). מלבד השינויים בעיצוב, זכתה ה-A4 גם למנוע טורבו-בנזין חדש בנפח 1.8 ליטר. המנוע החדש, שנוסף לסוללת המנועים הנרחבת ממילא של המכונית, מנפק 170 כ"ס לעומת 160 כ"ס במנוע הקיים כיום. מלבד השיפור בהספק, השתפרה צריכת הדלק בכ-20%. השיווק של ה-A4 המעודכנת בישראל יפתח בהמשך השנה.

לדגמי אודי בישראל - אודי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יקר  130K חמש דלתות, מטאלי, כפול מצמדים : שקל לא יותר .

עודד,25.05.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים