בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי A7 מתחדשת4 שנים לאחר שהושקה, אודי A7 עוברת מתיחת פנים קלה. במרכז השינויים: מערכת תאורה חדשה ומנוע דיזל חסכונימאת נועם ריין

אודי A7, שהוצגה בשנת 2010 כתגובת נגד למרצדס CLS, מתחילה לגלות סימני הזדקנות - ומבחינתה של היצרנית הגרמנית, מדובר במועד מצוין למתיחת פנים. העיצוב של ה-A7, מכונית סדאן-קופה יפה לרוב הדעות, לא היה צריך הרבה בכדי להישאר עדכני - ואת עיקר השינויים מבצעת אודי במערכות התאורה של הרכב.

אודי A7
אודי A7, הגרסה המחודשת. שינויים קלים בלבד / צילומים: יצרן
מלפנים הותקנו ב-A7 פנסי LED מתוחכמים, עם מערכת הנקראת "מטריקס" ומסוגלת למנוע סנוור רק בשטח של הרכב המגיע ממול - ולשמור על אורות גבוהים מסביב. זוהי אותה מערכת הקיימת בדור הנוכחי של אודי A8. בנוסף עבר עדכון גם הפגוש הקדמי, שקיבלת זויות חדות יותר בקצוות במטרה להקנות לרכב מראה רחב וספורטיבי יותר. חישוקים חדשים בקוטר שבין 18 ל-21 אינץ' משלימים את ההופעה הקרבית.

גם מאחור חלו מספר שינויים, כאשר ה-A7 זכתה ליחידות תאורה חדשות וזוויתיות, אגזוזים רבועים ושבכת פלסטיק מעליהם. בתוך תא הנוסעים לא חלו שינויים משמעותיים.

אודי A7

היצע המנועים יכלול את אותן יחידות בנזין מוכרות, בנפחים של 2.8 ו-3.0 ליטר טורבו. בהיצע מנועי הדיזל מציגה אודי מנוע חדש בנפח 3.0 ליטר, עם הספק של 320 כ"ס וצריכת דלק של 25 ק"מ לליטר. באופן מעט מפתיע, המנוע ישודך לתיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים ולא לתיבת ה-DSG כפולת המצמדים. בפסגת ההיצע תעמוד גרסת ה-S7, עם הספק של 450 כ"ס.

השיווק של אודי A7 המחודשת יחל באירופה לקראת סוף השנה, כאשר לאחר מכן היא צפויה להגיע גם לישראל.


לדגמי אודי בישראל - אודי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים