דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

ביטוח רכב עובדי מדינהביטוח רכב עובדי מדינה – מי זכאי להטבות?

כל עובד מדינה (שאינו עובד קבלן) זכאי להטבות והנחות במסגרת ביטוח רכב עובדי מדינה. למעשה, המדינה אינה מבטחת את רכבו של העובד – אלא רק מעניקה החזרים על תשלומי הביטוח. כל עובד מדינה זכאי להחזרים בהתאם להגדרת הרכב שנקבעה עבורו בחוזה ההעסקה: ההגדרה המרחיבה ביותר היא "רכב שירות", אשר בעליו יזכה להחזר מלא של עלות הביטוח. הביטוח ל"רכב שירות" כולל גם ביטוח חיים ונכות לבעל הרכב ולבן זוגו, על פי ההסכם הנוכחי. עובד אשר רכבו מוגדר כ"אישי" יקבל החזר חלקי.

ביטוח רכב עובדי מדינה – מי החברות המבטחות?

על פי ההסכם הנוכחי, ביטוח רכב עובדי מדינה יתבצע ב-2 חברות ביטוח שונות, בהתאם ליצרן הרכב:

·         רכבים מתוצרת אבארט, אופל, אינפיניטי, איסוזו, ב.מ.וו., ביואיק, דאצ'יה, די אס DS, דייהטסו, הונדה, טויוטה, יונדאי, לנצ'יה, לקסוס, מאזדה, סאנגיונג, סיטרואן, סמארט, פורד, פיאט, פיג'ו, קרייזלר, פורד, רנו וטאטא יבוטחו בחברת "מגדל".

·         רכבים מתוצרת אודי, אלפא רומאו, אם ג'י, ג'יפ, דודג', האמר, וולוו, יגואר, לנד רובר, מיצובישי, מרצדס, ניסאן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סקודה, פולקסווגן, קאדילק, קיה מוטורס, שברולט, איווקו, אסטון מרטין, גרייט וול, לינקולן, ליצ'י, פיאג'ו, מזראטי, נאנג'ין, פורשה, פרארי ורובר יבוטחו בחברת "הראל".

ביטוח רכב עובדי מדינה – החזרים והשתתפות עצמית

עבור פוליסת ביטוח רכב עובדי מדינה לכל נהג מגיל 24 ומעלה, ישלם עובד המדינה את פרמיית הבסיס במסגרתה עומד גובה ההשתתפות העצמית על 400 שקל במוסכי הסדר או 800 שקל במוסך אחר. עבור ביטוח לנהג מגיל 21 ומעלה תידרש תוספת של 10% לפרמיית הבסיס, ועלות ההשתתפות העצמית תהיה 550 שקל במוסך הסדר או 950 שקל במוסך רגיל. עבור ביטוח לכל נהג בכל גיל תידרש תוספת של 18% לפרמיית הבסיס, ועלות ההשתתפות העצמית במקרה זה תזנק ל-800 שקל עבור תיקון במוסך הסדר או 1,100 שקל במוסך אחר. בכל מקרה, ההשתתפות העצמית תשולם רק במקרה בו הנזק גבוה מ-650 שקל.ביטוח רכב עובדי מדינה – רכבים מיושנים ותנאים נוספים

רכבים שיוצרו בשנת 1996 או קודם, יבוטחו בביטוח רכב עובדי מדינה הכולל ביטוח חובה וצד ג' בלבד – בחברת הביטוח "שירביט". עלות הפרמיה לכל הרכבים המיושנים עומדת על 1,790 שקל וכוללת כיסוי לכל נהג. מי שיבחר לבצע ביטוח רכב עובדי מדינה בחברת הביטוח שלא נבחרה עבור הרכב שברשותו, יקבל החזר בשיעור מופחת של 4% אם ביטח בחברה שזכתה במכרז או 8% בכל חברה אחרת.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900
חזור למעלה