בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מבדק בטיחות - שברולט טראקס מצטיינתרכב הפנאי הקטן של שברולט זכה בדירוג גבוה בסדרת מבחני הריסוק של איגוד הבטיחות האמריקאי המחמיר, IIHS. ובמה דורג סובארו XV?מערכת iCar

רכב הפנאי הקטן של ג'נרל מוטורס, שברולט טראקס, עבר בהצלחה רבה מבדק בטיחות. מדובר בסדרה של מבחני ריסוק שבוצעו במעבדות איגוד הבטיחות האמריקאי IIHS. האיגוד, ששייך לאיגוד חברות הביטוח האמריקאי, נחשב לגוף קפדני ומחמיר, בדומה לאיגוד הבטיחות האירופי, EuroNCAP.


בווידאו - ביואיק אנקור, התאום של שברולט טראקס

על פי בדיקתם של אנשי IIHS, שברולט טראקס זכה בציון המלא, טוב (Good), בכל המבדקים. המשמעות היא שהטראקס הגן היטב על יושביו הן מפני התהפכות, הן מפני תאונת צד, הן בבחינת מושבי הרכב והן בבדיקה החדשה יחסית, של תאונה חזיתית שבה המפגש עם המכונית השנייה מתבצע בקצה המרכב - תאונה שההגנה מפניה נחשבת למאתגרת במיוחד.

בזכות כל אלה, המכונית זכתה בתואר "הבחירה הבטיחותית הטובה ביותר" (Top safety pick). האיגוד מדרג לעתים מכונית בציון גבוה עוד יותר - Top safety pick plus, וזאת אם המכונית מציעה גם מערכת טכנולוגית שמזהה תאונה ובולמת את הרכב. היות שהטראקס לא מציע את המערכת - הוא לא זכה בציון הגבוה ביותר שאפשר.

רוב דגמי רכבי הפנאי הקטנים שנמכרים בישראל אינם נמכרים בארה"ב. מאלו שכן, סובארו XV זכה במבדקי הבטיחות של איגוד ה-IIHS בציון Top safety pick plus, ומיצובישי אאוטלנדר ספורט - דגם שעשוי להימכר בישראל בקרוב, אולי כמיצובישי ASX (לא לבלבל עם מיצובישי אאוטלנדר הגדול יותר), דורג ב-Top safety pick.

לדגמי שברולט בישראל - שברולט
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. זה בכלל ביואיק אנקור(הגרסה האמריקאית של אופל מוקה) (לת)  

שמעון,12.02.2015

2. צודק אבל למה באמת זה ביואיק מה הקשר (לת)  

איתי בהונקר,12.02.2015

3. שלושתם מבוססים על טותה פלטפורמה.ר  אופל פיתחו את המוקה ביואיק לקחו את אותו האוטו שינו...

שמעון (מגיב 1),14.02.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים