דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

BYD תנחת בישראל בחודש הבאיומיים לאחר שקרסו מוטורס הודיעה על התקדמות ההכנות להשקת המותג הסיני צ'רי, מדווחת גם "שלמה מוטורס" על השקה מתקרבת של המותג BYD. היבואנית היא למעשה חברה חדשה בבעלות משותפת של קבוצת שלמה (בעלת חברת הליסינג "שלמה סיקסט") וקבוצת אלייד (שמחזיקה בבעלות על צ'מפיון מוטורס). את החברה החדשה ינהל ג'קי אביב, עד לאחרונה מנהל חטיבת סקודה בצ'מפיון מוטורס.

BYD תנחת בישראל בחודש הבא

על פי ההודעה שפורסמה, פעילות המותג תחל "בסוף הרבעון השלישי של השנה" - כלומר, במהלך חודש ספטמבר, עוד לפני תקופת החגים. אולם התצוגה הראשון יחנך עם ההשקה בפתח תקווה, מיד אחריו יפתח אולם שני בחיפה, בחודש אוקטובר יפתח אולם בירושלים ובחודש דצמבר יפתח אולם התצוגה הרביעי בבאר שבע. במקביל צפוי להיפתח עוד בחודש הנוכחי אתר אינטרנט עם אפשרות לרכישת רכבים אונליין.

בשלב הראשון תתחיל המכירה עם רכבים חשמליים בלבד, כאשר בהמשך עשויים להצטרף גם דגמים היברידיים-נטענים.
BYD סיימה את השנה שעברה במקום העשירי מבין מותגי הרכב המשווקים בסין, עם למעלה מ-730,000 מסירות ששוות נתח של 3.5% מהשוק המקומי. במחצית הראשונה של 2022 מכרה החברה למעלה מ-600,000 רכבים חשמליים ברחבי העולם. החברה נוסדה בשנת 1995 כתאגיד לייצור סוללות והפכה ליצרנית רכב בשנת 2003. החברה משווקת כיום בעיקר דגמים חשמליים ובעלי הנעה היברידית-נטענת.

BYD תנחת בישראל בחודש הבא

ג'קי אביב, מנכ"ל שלמה מוטורס: "אנחנו גאים להשיק בישראל את כלי הרכב הפרטיים של אחד ממותגי הרכב החשמליים המובילים בעולם. שלמה מוטורס פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם היצרן כבר למעלה מעשור, עם תחילת הפיילוטים הראשונים של אוטובוסים חשמליים בארץ. עדות נוספת לקשר החזק בין שתי החברות, ניתן למצוא בהחלטה להתחיל בשיווק כלי הרכב הפרטיים בישראל, במקביל לתחילת שיווקם באירופה. אנו מתכננים לפתוח אולמות תצוגה בפריסה ארצית כבר במהלך החודשים הקרובים, על מנת שהצרכן הישראלי יוכל לבוא ולהתרשם מהטכנולוגיה המתקדמת ש-BYD מציעה". 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה