דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מכוניות ספורטיביות - יד שניה

סל"ד גבוה, יללת מנוע, צרחת צמיגים וחיוך גדול של הנאה. ההנאה במכוניות ספורטיביות היא כפולה: 1. הנהיגה עצמה 2. התדמית והרושם. יש מכוניות שחזקות יותר בסעיף הראשון - מכוניות שמספקות הנאת נהיגה וביצועים חזקים. יש מכוניות שמצטיינות בסעיף השני - גם אם הן לא מככבות בכבישי הרים מפותלים אפשר להחנות אותן בגאווה גדולה מול בית הקפה השכונתי. המגוון רחב מאוד: מנוע קדמי, מרכזי או אחורי, שניים עד חמישה מקומות ישיבה, גג סגור או פתוח, משומשת בת 10 שנים עבור חופן דולרים או 911 טורבו כמעט חדשה במיליון.


ספורט

מעבר לקטגוריה ספורט שבת בלילה. המפתחות משקשקים בכיס. מה לעשות? סיבוב שוחק צמיגים בהרי ירושלים או סיבוב הופעות בטיילת. הספורטיביות האלה טובות כמעט בכל דבר עם הבדלים בהתמחויות. יש שמתמחות בחומר, למשל גולף GTI. ויש שמתמחות ברוח, למשל פיג'ו 206CC. ויש כמה שיודעות גם וגם - למשל, מאזדה MX5

ספורט - יוקרה

מעבר לקטגוריה ספורט - יוקרה
יותר כסף, יותר ביצועים, יותר מבחר. בקבוצה הזאת מככבים כמה אייקונים מיתולוגיים ובראשם פורשה 911. חלק מחברי הקבוצה מכוונים יותר לנוחות ופינוק - למשל, מרצדס CLK. וחלק בעלי אופי ספורטיבי מודגש, על חשבון פרקטיקה - הונדה S2000, למשל. יש מכוניות שמציעות רק שני מקומות ישיבה (ב.מ.וו Z3, למשל), יש שמציעות 2+2 מקומות - שניים למבוגרים ושניים לילדים (יגואר XK, למשל) ויש מכוניות ספורט עם 4 דלתות, 5 מקומות ישיבה שאפשר להסיע בהן (מהר!) את כל המשפחה - למשל, סובארו אימפרזה STi או אודי S4.

קטגוריות נוספות

חזור למעלה