דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מכוניות יוקרה - פאר - יד שניה

יש אנשים שבמקום בגדים היו שמחים ללבוש את תדפיס העו"ש. אבל מה לעשות שחליפת נייר שכזאת לא הייתה מתקבלת ברחוב בעין יפה. הפתרון הוא לקנות מכונית מפוארת. המכונית היא הצהרת הון וכרטיס ביקור - מהבחינה הזו גם מכונית יוקרה משומשת תנצנץ חזק יותר מאשר משפחתית חדשה. ולא משנה שלפעמים אותה מכונית מנקרת עיניים היא תרגיל הסוואה שמסתיר חובות גדולים. מכוניות היוקרה והפאר מציעות בדרך כלל עיצוב קלאסי של ארבע דלתות, מנועים חזקים, שפע של אבזור, שכלולים ופינוקים. ככל שהסמל של המכונית נחשב יותר, כך מטפס המחיר לשמיים.

 

יוקרה

מעבר לקטגוריה יוקרה זנב לאריות. אבל איזה יופי של זנב (ואיזה אריות מרשימים). מכוניות היוקרה מציעות הרבה איכות, נוחות ונוכחות אבל עדיין שומרות על קשר עם המציאות. המחירים שלהן גבוהים אבל לא מטורפים. המימדים שלהן גדולים אבל עדיין שפויים לתמרון נוח בעיר. בקיצור - עושר הגיוני.

פאר

מעבר לקטגוריה פאר השפיץ של היהלום. מכוניות לאנשים שיש להם הכל והם רוצים עוד. מכוניות יקרות מאוד (יש יאמרו יקרות מדי), גדולות מאוד (גדולות מדי?) ומשוכללות (מדי?). מכוניות הפאר - לאנשים שלא דופקים חשבון, תרתי משמע. השמות הלוהטים מגיעים מאירופה, גרמניה בעיקר: מרצדס S קלאס, ב.מ.וו סדרה 7, אודי A8, יגואר XJ. ויש גם מתחרה יפאנית שכבר מתחילה לטפטף אל שוק המשומשות: לקסוס LS. אז תתחילו לספור את הכסף בבקשה.

קטגוריות נוספות

חזור למעלה