בחר רכב
רכב חדש 2018
רכב משנים קודמות

רכב מנהלים - חדש


באירופה קוראים להן "משפחתיות גדולות". בארץ נוהגים להשתמש בכינוי "מכוניות מנהלים" או "רכב מנהלים". איך שלא תסתכלו על זה, מדובר במכוניות שמציעות קצת יותר: קצת יותר מנוע (בדרך כלל 2.0 ליטרים לפחות או מנוע טורבו קטן יותר), קצת יותר בטיחות, קצת יותר אבזור ושכלולים. המחיר מתחיל בקצה העליון של קטגוריית המכוניות המשפחתיות ומסתיים הרחק בתחום ה-300 אלף ומעלה עבור מכוניות היוקרה בקטגוריה.
   מנהלים סדאן

ברכות! התקדמת במקום העבודה וקיבלת משרה ניהולית. ומה לגבי מכונית? מרבית מכוניות המנהלים מגיעות בתצורה החביבה על עם ישראל - 4 דלתות, 3 קופסאות, 2 ליטרים של מנוע ואחד פזומט. עם זאת, מכוניות רבות מציעות גם גרסאות חזקות, חסכוניות ומפוארות יותר. היום מנועי הטורבו הפכו לסטנדרט אצל מכוניות המנהלים המובילות.

מנהלים האצ'בק / סטיישן

סטיישן מנהלים? מי נוהג בזה, מלך האינסטלטורים? ממש לא, תתפלאו. גרסאות ההאצ'בק והסטיישן של מכוניות המנהלים הינן פופולריות ביותר באירופה. למרות קיבעון הסדאן הישראלי, תצורות הסטיישן שימושיות יותר ולעיתים אף נאות יותר. מכוניות מסוימות מציעות ללקוח בחירה בין 4 דלתות, 5 דלתות וגם סטיישן.

מנהלים פרימיום

הונדה אקורד עממית מדי עבורכם? אתם מחפשים משהו מיוחד יותר ממוניטין האמינות של טויוטה קאמרי? אם כן, כדאי לכם להציץ בקטגוריית המנהלים פרימיום. בקטגוריה זו הסמל מלפנים משחק תפקיד משמעותי. כל המכוניות הן בנות למותגי פרימיום מוכרים כמו אודי, ב.מ.וו או מרצדס, לכל מכונית ייחוד משלה ביחס למתחרות וכולן מובדלות משאר מכוניות המנהלים במחיר הגבוה, במנועים הגדולים או באבזור העשיר.

ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב072-33-44-806
רכב חדשיד שניה

או:

מדוריםמדריכים