דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

רכב מנהלים - חדש

באירופה קוראים להן "משפחתיות גדולות". בארץ נוהגים להשתמש בכינוי "מכוניות מנהלים" או "רכב מנהלים". איך שלא תסתכלו על זה, מדובר במכוניות שמציעות קצת יותר: קצת יותר מנוע, קצת יותר מרווח, קצת יותר אבזור ושכלולים. המחיר מתחיל בקצה העליון של קטגוריית המכוניות המשפחתיות ומסתיים הרחק בתחום ה-300 אלף ומעלה עבור מכוניות היוקרה בקטגוריה.
 

מנהלים

מעבר לקטגוריה מנהלים

ברכות! התקדמת במקום העבודה וקיבלת משרה ניהולית. ומה לגבי מכונית? מרבית מכוניות המנהלים מגיעות בתצורה החביבה על עם ישראל - 4 דלתות, 3 קופסאות, 2 ליטרים של מנוע (או מנוע טורבו קטן יותר) ואחד פזומט. עם זאת, מכוניות רבות מציעות גם גרסאות חזקות, חסכוניות ומפוארות יותר. היום מנועי הטורבו הפכו לסטנדרט אצל מכוניות המנהלים המובילות, ויש גם לא מעט אופציות היברידיות.

מנהלים פרימיום

מעבר לקטגוריה מנהלים פרימיום

הונדה אקורד עממית מדי עבורכם? אתם מחפשים משהו מיוחד יותר ממוניטין האמינות של טויוטה קאמרי? אם כן, כדאי לכם להציץ בקטגוריית המנהלים פרימיום. בקטגוריה זו הסמל מלפנים משחק תפקיד משמעותי. כל המכוניות הן בנות למותגי פרימיום מוכרים כמו אודי, ב.מ.וו או מרצדס, לכל מכונית ייחוד משלה ביחס למתחרות וכולן מובדלות משאר מכוניות המנהלים במחיר הגבוה, במנועים הגדולים או באבזור העשיר.

קטגוריות נוספות

חזור למעלה