דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מכוניות ספורטיביות - חדש

סל"ד גבוה, יללת מנוע, צרחת צמיגים וחיוך גדול של הנאה. ההנאה במכוניות ספורטיביות היא כפולה: 1. הנהיגה עצמה 2. התדמית והרושם. יש מכוניות שחזקות יותר בסעיף הראשון - מכוניות שמספקות הנאת נהיגה וביצועים חזקים. יש מכוניות שמצטיינות בסעיף השני - גם אם הן לא מככבות בכבישי הרים מפותלים אפשר להחנות אותן בגאווה גדולה מול בית הקפה השכונתי. המגוון רחב מאוד: מנוע קדמי, מרכזי או אחורי, שניים עד חמישה מקומות ישיבה, גג סגור או פתוח, ב-120 אלף שקל או במיליון.

ספורט

מעבר לקטגוריה ספורט שבת בלילה. המפתחות משקשקים בכיס. מה לעשות? סיבוב שוחק צמיגים בהרי ירושלים או סיבוב הופעות בטיילת? הספורטיביות האלה טובות כמעט בכל דבר עם הבדלים בהתמחויות. יש שמתמחות בחומר, למשל פורד פוקוס ST, ויש שמתמחות ברוח, למשל פיג'ו 308CC. ויש כמה שיודעות גם וגם - למשל, ניסאן 370Z רודסטר.

ספורט - יוקרה

מעבר לקטגוריה ספורט - יוקרה
יותר כסף, יותר ביצועים, יותר מבחר. בקבוצה הזאת מככבים כמה אייקונים מיתולוגיים ובראשם פורשה 911. חלק מחברי הקבוצה מכוונים יותר לנוחות ופינוק - למשל, ב.מ.וו סדרה 6. וחלק בעלי אופי ספורטיבי מודגש, על חשבון פרקטיקה - פורשה בוקסטר, למשל. יש מכוניות שמציעות רק שני מקומות ישיבה (מיני רודסטר) יש שמציעות 2+2 מקומות - שניים למבוגרים ושניים לילדים (יגואר XK) ויש מכוניות ספורט עם 4 דלתות, 5 מקומות ישיבה שאפשר להסיע בהן (מהר!) את כל המשפחה - למשל, קדילאק CTS-V או אודי S4.

קטגוריות נוספות

חזור למעלה