מיניוואנים - חדש


ילדים זה שמחה, אבל איך מסיעים את כולם? היו ימים שלא היו חגורות בטיחות מאחור ולא הייתה בעיה לדחוס שישה ילדים בסובארו סטיישן, אבל כיום הפתרון הבטיחותי ביותר הוא מיניוואן עם שבעה ואף שמונה מקומות ישיבה. יש בישראל מעט מאוד מיניוואנים עם 5 מקומות ישיבה, שיספקו פתרון ראוי למשפחה עם 3 ילדים במושבי בטיחות. גם תחום המיניוואנים עם 7 מושבים הולך ומצטמצם בשנים האחרונות לטובת רכבי הפנאי. המיניוואנים הגדולים מרווחים ושימושיים, אך גם יקרים משמעותית.

מיקרו-ואנים

כמו מיניוואן אבל בקטן. לא מיני אלא מיקרו. המיקרו-ואנים מבוססים בחלקם על פלטפורמה של מכוניות קטנות. המתכון פשוט וחכם: לוקחים פלטפורמה מכנית של מכונית קטנה ומלבישים עליה מרכב גבוה וקופסתי בסגנון מיניוואן. התוצאה היא מכונית קטנה באורך אבל מרווחת מאוד מבפנים. מיקרו-ואנים מתאימים למשפחה עירונית, שרוצה מכונית יעילה וחסכונית.

מיניוואנים קומפקטיים

שלושה ילדים אפשר לדחוס למכונית המשפחתית. אבל מה קורה אם החבר מהכיתה רוצה להצטרף לנסיעה? ומה קורה אם נולד במזל טוב ילד רביעי? הפתרון הוא מיניוואן קומפקטי - מיניוואן שמבוסס על פלטפורמה של מכונית משפחתית. למשל, מאזדה 5 שבנויה על פלטפורמה מכנית של מאזדה 3. המיניוואנים הקומפקטיים מכילים שישה-שבעה מקומות ישיבה. לעיתים, חלק ממקומות הישיבה האלה צפופים ומתאימים לילדים או לנסיעות קצרות בלבד. ברגע שמנצלים את כל מקומות הישיבה, מגלים שרוב המיניוואנים הקומפקטיים סובלים מתא מטען קטן למדי. הפתרון המקובל הוא גגון.

מיניוואנים בגודל מלא

המיניוואנים הקלאסיים, אלה שמאפשרים להוביל בנוחות שישה, שבעה ואף שמונה מבוגרים ואף מותירים מקום מסוים להובלת מטען. בארצות הברית הקטגוריה הזאת פופולרית מאוד וזה לא מפתיע: כבישים רחבים, דלק (עדיין) זול למדי וילדים שמנמנים (שאוהבים לאכול בתוך האוטו את הביג מק שלהם עם הצ'יפס והקטשופ).
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים