דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב מנהלים

מחיר יבואן: 186,990 ₪

צריכת דלק: 83.3 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת סקודה סופרב

סקודה סופרב הולכת ומשתבחת. הדור השלישי של מכונית המנהלים הצ'כית-גרמנית, שהושק בשנת 2015, מציג יכולות גבוהות במגוון רחב של תחומים. הסופרב נראית אלגנטית ומודרנית, נעימה לעין ומרשימה. מבפנים העיצוב פחות מרשים ויותר מזכיר את זה של האוקטביה המשפחתית, אך השימושיות גבוהה והאבזור עשיר (במיוחד בגרסאות הבכירות). המרווח מאחור יוצא דופן לטובה בקטגוריית המנהלים, ולא פלא שבמקומות מסוימים הסופרב משמשת כמכונית שרד. תא המטען עצום בגודלו, והוא מציע לא מעט פריטי אחסון שימושיים. הסופרב משווקת בישראל עם 4 מנועי טורבו בנזין. הקטן בנפח 1.5 ליטר מציע ביצועים טובים, אך האחרים חזקים ממנו משמעותית. גרסת הקצה, עם 280 כ"ס, מהירה במיוחד. נוחות הנסיעה מוצלחת, ובשתי רמות הגימור הבכירות יש גם מערכת מתלים אדפטיביים שמשדרגת את הפן הזה ומאפשרת התאמה לתנאי הדרך.
בשורה התחתונה: סקודה סופרב היא מכונית מנהלים מצטיינת. תמורה טובה למחיר.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבסקודה סופרב

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף סקודה סופרב

בטיחות סקודה סופרב

סקודה סופרב מצוידת בכל הגרסאות ב-7 כריות אוויר, מערכת התראה לשמירת מרחק עם בלימה אוטונומית ומערכת התראת עייפות. גרסאות מאובזרות יותר מציעות 9 כריות אוויר, ומגוון של מערכות בטיחות הכולל בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור רכב ב"שטח מת", חניה אוטומטית ועוד. סקודה סופרב זכתה בציון של 5 כוכבים מתוך 5 במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות סקודה סופרב

זהו הדור השלישי של סקודה סופרב, אשר הוצג לראשונה בתחילת שנת 2015 והגיע לישראל בחודש אוקטובר באותה שנה. הדור השני של הסופרב שווק בישראל בין השנים 2009-2015, ואילו הדור הראשון שווק משנת 2003 עד 2008. במקור, סופרב היה שם של מכונית מתוצרת סקודה משנות העשרים של המאה העשרים.

קטגוריה: רכב מנהלים
תתי קטגוריות: מנהלים

קטגוריה: רכב מנהלים
תתי קטגוריות: מנהלים

עמוד דגם סקודה סופרב חזור למעלה