בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הסטארטאפ שמייעל את התחבורה הציבורית זכה במיליון שקליםדרך ניוזלטר של EcoMotion נחשפו אנשי הסטארטאפ HopOn לתחרות באמריקה וזכו ברבע מיליון דולר. ואיך אנחנו מרוויחים מזה? בתשלום מהיר ויעיל כשעולים על האוטובוסמאת: אסף בר-שי

נתקלתם כבר במדבקות ה-HopOn הגדולות מעל דלתות האוטובוס שבו נסעתם? אם כן, נחשפתם לפעולותיה של חברת הסטארטאפ הישראלית הצעירה, HopOn ("תן קפיצה"). חברת ההזנק, שהוקמה בידי שני רואי החשבון, עופר סיני ודוד מזומן, נולדה לייעל את תהליך תשלום דמי הנסיעה בעלייה לאמצעי תחבורה ציבורית.

השיטה היא הפעלתה של אפליקציה, המותקנת כמעט בכל סמארטפון. דרך רישום באתר אינטרנט וקביעת אמצעי תשלום, אפשר לעלות על כלי התחבורה ולשלם באמצעות הטלפון. אופן התשלום: סריקת ברקוד במצלמת הטלפון, דרך האפליקציה.

HopOn
עולים על האוטובוס, אבל אין צורך בכסף קטן / צילומים: HopOn

החברה פועלת לאפשר תשלום באוטובוסים, רכבות וגם שירותי השכרת אופניים. כיום היא פעילה באוטובוסים של חברת דן בגוש דן, ומנהלת פיילוטים ממושכים בכמה מפעילים נוספים בערים בישראל. בקרוב צפויה החברה לאפשר תשלום גם בפרויקט השכרת האופניים התל אביבי, תל אופן.

לפני מספר חודשים אפליקציית HopOn זכתה בכ-50 אלף דולר בתחרות של חברת אמזון בתל אביב וכעת היא ממשיכה לגרוף פרסים משמעותיים. אנשי הסטארטאפ נחשפו בניוזלטר של יזמות ההייטק הירוקה, EcoMotion, לכך שמתקיימת בארה"ב תחרות של חברת הטלפוניה Verizon לסטארטפים מבטיחים, על סך של מיליון דולר. ב-HopOn נרשמו לתחרות רק ארבעה ימים לפני סוף זמן ההרשמה והצליחו לזכות בחצי הגמר ברבע מיליון דולר - שהם כמיליון שקלים. לקראת סוף החודש (ינואר 2015) ידעו אנשי HopOn, וגם הסנדקים הגאים ב-EcoMotion, אם חברת הסטארטאפ הישראלית תזכה גם בפרס הגדול, מיליון דולר.

האפליקציה זמינה למשתמשי אנדרואיד, אייפון ו-ווינדוס פון
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים