בחר רכב
רכב חדש 2019
רכב משנים קודמות

הכל כלול: חבילת "ראש שקט" לרוכשי MGמקדמה נמוכה, סכום חודשי קבוע הכולל טיפולים ואחזקה, הבטחה לקניה חוזרת וטרייד אין במחיר מחירון: מסלול רכישה חדש ואטרקטיבי ל-MG350מאת מערכת iCar

קבוצת לובינסקי, יבואנית פיג'ו, סיטרואן ו- MG, משיקה תכנית רכישה חדשה לדגמי ה-MG350 - שלמעשה מדמה עסקת ליסינג כוללת. במחיר חודשי קבוע שמתחיל ב-690 שקל למשך 36 חודשים, בתוספת מקדמה של כ-12,000 או 30,000 שקל, יקבל הלקוח מכונית משפחתית חדשה מדגם MG350.

המסלול הבסיסי כולל מקדמה נמוכה במיוחד של 12,000 שקל, ותשלום חודשי שנע בין 1,270 שקל ל-1,445 שקל - בהתאם לגרסה הנבחרת. תמורת סכום זה יקבל הלקוח מכונית לשימוש של 3 שנים, כולל 4 טיפולים ראשונים, ובסיום התקופה ניתן להחזיר את הרכב ללא עלות, או לשלם את יתרת הסכום ולרכוש את המכונית, או לבצע טרייד אין במחיר מחירון. בסכום חודשי גבוה במעט יקבל הלקוח גם ביטוח חובה ומקיף לכל משך התקופה.


עם מקדמה של 30,000 שקל ניתן יהיה להגיע להחזר חודשי של 690 שקל עד 930 שקל, בהתאם לגרסה הנבחרת. בכל המסלולים יקבלו הרוכשים גם מערכת "מובילאיי" ומערכת מולטימדיה עם מצלמת רוורס ללא תוספת תשלום.

בתקופת העסקה הרכבים נמצאים תחת אחריות יצרן, ורשומים על שם הלקוח - כך שלא מדובר בעסקת ליסינג מבחינה זו.

ליאור הולצמן, סמנכ"ל מכירות ביבואנית לובינסקי: "מצאנו שרבים דואגים מהתוצאות הבלתי צפויות של מכירת רכב בשוק המשני. את החששות הללו הפגנו בעזרת מגוון פתרונות, דוגמת האפשרות להחזיר את הרכב בסוף תקופת החוזה ללא תוספת, והוספנו חבילת שירות מלאה שמעניקה חוויה של 'נהג ליסינג', חף מדאגות של אחריות, מימון וטיפולים. יצרנו תפיסה חדשה של מחויבות ללקוח שמקבל מעטפת מלאה של כלל עלויות הרכב ואחזקתו".


לדגמי MG בישראל - MG
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים