דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

ליסינג תפעולי פרטי

הילד חולה, הבוס לוחץ לסיים עם הפרויקט, צריך לחדש את החוזה עם בעל הדירה ועוד לא קנינו מתנה ליום ההולדת של סבתא. ומי יעשה את הטסט לרכב שנגמר מחר? ברגעים כאלו אנו נתקפים קנאה במי שמצליח להסיר לפחות דאגה אחת מהראש – ההתעסקות עם הרכב. עובדי ההיי-טק ויתר לקוחות הליסינג התפעולי, המקבלים רכב בליסינג ממקום העבודה, זכאים לסל נרחב של שירותי אחזקה וטיפול ברכב: איסוף הרכב לטסט ולטיפולים, תיקון תאונות ותקלות, תשלום וטיפול בענייני הביטוח ואגרת הרישוי, וכמובן – רכב חליפי בכל אחד מהמקרים בהם יש צורך להיפרד מהרכב. וכמו לקוחות הליסינג הפרטי, גם לקוחות הליסינג התפעולי לא נדרשים להתעסק עם מכירה וקנייה של רכבים.

ליסינג תפעולי פרטי: כמו בהייטק


ליסינג תפעולי פרטי מאפשר ללקוח הפרטי לקבל את סל השירותים הנרחב גם מבלי להשתייך למקום עבודה שמסדיר זאת. כמו בכל מסלול ליסינג, מדובר למעשה בקניה של רכב חדש בתשלומים: עם קבלת הרכב משלמים מקדמה, במהלך תקופת השימוש משלמים את יתר הסכום וכן את התשלום הנדרש בעבור סל השירותים, ובסוף התקופה ניתן לשלם את יתרת הסכום ולקבל את הרכב (ולהיפרד מהפינוקים), או לעבור לעסקת ליסינג נוספת ולקבל רכב חדש.

בדומה לליסינג הפרטי, שמתמקד במימון הרכב, הליסינג התפעולי הפרטי מאפשר ללקוח לבנות מסלול תשלומים המותאם לצרכיו. היתרון שמציע הליסינג התפעולי הפרטי על פני מסלולי ליסינג אחרים הוא בחבילת השירותים שמקבל הנהג, המאפשרת לו ליהנות משקט נפשי ולהימנע מהטרדה הכרוכה באחזקת הרכב. למעשה, מדובר בשילוב מתבקש: האפשרות של קניית רכב חדש בתשלומים במקום קניה של רכב משומש בסכום דומה נועדה על מנת לאפשר ללקוח לנסוע ברכב חדש ולהתמודד עם כמה שפחות תקלות. מכיוון שזהו הצורך העיקרי של הנהג בעסקת הליסינג, ההוספה של סל שירותי הליסינג התפעולי היא טבעית ומתבקשת.

ליסינג תפעולי פרטי: האם זה כדאי?


התשלום על עסקת ליסינג תפעולי פרטי, כמובן, יהיה יקר יותר לעומת ליסינג מימוני רגיל. אך אם משקללים את אובדן ימי העבודה והטרחה הכרוכה בטיפול ברכב, ייתכן וזו עסקה כדאית. חשוב לזכור גם כי נהג פרטי המחזיק ברכב בודד ישלם סכומים גבוהים לחברות הביטוח ולמוסכים, זאת לעומת חברת ליסינג המחזיקה בעשרות אלפי רכבים ונהנית מהנחות מפליגות.


למידע נוסף, מאמרים והצעות ליסינג אטרקטיביות עבור למדור ליסינג תפעולי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה