דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב משפחתי

מחיר יבואן: 138,990 ₪

צריכת דלק: 22.4 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת טויוטה קורולה

טויוטה קורולה מאז ומתמיד היתה אחת מהמשפחתיות האהובות על הנהג הישראלי. בדור ה-12 שלה, זה שהגיע לישראל בתחילת 2019, יש לזה סיבה טובה נוספת: מערכת הנעה היברידית, שהופכת את הקורולה למכונית חסכונית במיוחד. למי שמעוניין, ניתן לרכוש את הקורולה גם בגרסת בנזין רגילה עם מנוע 1,600 סמ"ק, אך אין סיבה הגיונית לעשות את זה: הקורולה ההיברידית חסכונית הרבה יותר וזריזה כמעט באותה מידה (אם כי לא מדובר בביצועים מבריקים) מה שגם ישפר בבוא היום את מעמדה בשוק המשומשות. רשימת האבזור נדיבה בגרסת הכניסה ובגרסאות הבכירות יש גם משטח טעינה אלחוטי וגג שמש. גם בתחום מערכות הבטיחות הקורולה מצטיינת עם בקרת שיוט אדפטיבית והתרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי. המימדים החיצוניים גדלו ביחס לדור הקודם, אך נדמה כי הקורולה הזו קצת פחות מרווחת מאחור ביחס לדגם שקדם לה. איכות החומרים ברכב סבירה בלבד. נוחות הנסיעה מוצלחת וכך גם התנהגות הכביש.
בשורה התחתונה: טויוטה קורולה היא משפחתית שימושית, בטוחה וחסכונית.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טויוטה קורולההשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה

רכבים מתחרים טויוטה קורולה

השווה

רכבים מתחרים - טויוטה קורולה

השווה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבטויוטה קורולה

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טויוטה קורולה

בטיחות טויוטה קורולה

טויוטה קורולה מצוידת ב-7 כריות אוויר, מערכת בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים וזיהוי תמרורים. הקורולה זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות טויוטה קורולה

זהו הדור ה-12 של טויוטה קורולה, אשר הוצג בעולם בסוף שנת 2018 והגיע לישראל בסביבות פברואר 2019. הדור הקודם (האחד עשר במספר) של טויוטה קורולה הושק בעולם בשנת 2013 והגיע לישראל בחודש יולי באותה שנה. הדור הראשון הושק עוד בשנת 1966. קורולה היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם.

קטגוריה: רכב משפחתי
תתי קטגוריות: משפחתיות סדאן

קטגוריה: רכב משפחתי
תתי קטגוריות: משפחתיות סדאן

עמוד דגם טויוטה קורולה חזור למעלה