בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

משפחתית חדשה: ניסאן פולסאר בדרך לישראלניסאן חושפת את הדור הבא של הפולסאר - היורשת של ניסאן אלמרה, כרגע בתצורת האצ'בק בלבד. אצלנו בסוף השנהמאת נועם ריין

כבר שנתיים שלניסאן אין מכונית בסגמנט החשוב ביותר בישראל, סגמנט המשפחתיות. מאז עזבה ניסאן טידה את השוק, צצו שמועות לגבי דגמים שונים שיתפסו את מקומה - החל מהאלמרה הרוסית ועד לניסאן ליף, אך למרות שזו האחרונה משווקת בישראל, קשה להגדיר אותה כמתחרה של ממש בסגמנט המשפחתיות. את מקומן של המשפחתיות מילא בתקופה האחרונה ניסאן ג'וק, אך בקרוב יגיע לישראל דגם חדש וחשוב במיוחד עבור היבואנית: ניסאן פולסאר (Pulsar).

ניסאן פולסר
ניסאן פולסאר. תתחרה בפולקסווגן גולף ופיג'ו 308 / צילומים: יצרן
השם "פולסאר" אולי לא מוכר לציבור רוכשי הרכב בישראל, אך ברחבי העולם נמכרו בשם זה המכוניות ששווקו אצלנו בשמות "אלמרה" ו"טידה". הדור החדש של הפולסאר יציג את שפת העיצוב החדשה של ניסאן, שהוצגה לאחרונה בדור החדש של הקשקאי. האורך הכללי של הרכב יעמוד על 438.5 ס"מ, ארוך משמעותית מרכבים מתחרים כמו פולקסווגן גולף או יונדאי i30 - וקצר רק ב-10 ס"מ מיונדאי i30 סטיישן. בסיס הגלגלים עומד על 270 ס"מ - הסטנדרט של הרכבים המרווחים יותר בקטגוריה.

הפולסאר תצויד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.2 ליטר, אותו מנוע שקיים גם בגרסאות החדשות של ניסאן קשקאי וג'וק. ההספק יעמוד על 115 כ"ס, ותיבת ההילוכים תהיה רציפה. בחו"ל יוצעו גם גרסאות דיזל, ובשנת 2015 תצטרף להיצע גרסה עם מנוע 1.6 ליטר טורבו בהספק מרשים של 190 כ"ס. 

ניסאן פולסר

ניסאן פולסאר גם תוצע עם מערכות בטיחות ייחודיות, שלא ברור אם יגיעו לישראל. בין היתר יותקנו ברכב מערכת לבלימה אוטומטית לקראת התנגשות, מערכת לזיהוי עצמים נעים, בקרת סטיה מנתיב, התראה על רכב ב"שטח מת" במראות ופנסי חזית עם תאורת LED. 

ניסאן פולסאר תיוצר במפעלי ניסאן שבברצלונה, כך שהדגש מבחינת היצרנית היפנית הוא על השוק האירופאי. לישראל תגיע המכונית לקראת סוף שנת 2014.


לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. פישול של היצרנית שהקפיאה את יצור הרכב הנ"ל  שנים שאין את מחליפתה של האלמרה, שכל כך הצליחה בשנו...

שמעון,21.05.2014

2. טידה  לטלא נכוןץהטידה היתה המחליפה והיתה מצויינת רק שבאמ...

שפי,15.06.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים