בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

SUV במשקל כבד: שברולט טריילבלייזר החדש נחשףשברולט טריילבלייזר החדש מתיימר להציע איכות חיים ברמה גבוהה יחד עם יכולות שטח לא מבוטלות. האם זו התשובה של שברולט לטויוטה לנדקרוזר?מאת נועם ריין

פועל תאילנדי מהודר? לאחר דגם הקונספט שהוצג בתערוכת דובאי, תיחשף הגרסה הסופית של שברולט טריילבלייזר החדש בתערוכת בנגקוק שבתאילנד, ארץ מוצאו. בדומה לטריילבלייזר המקורי, ששווק אצלנו בין השנים 2004-2009, גם הרכב החדש מבוסס על שלדת סולם קשוחה - כמו רכבי השטח של פעם. ה-SUV החדש מבוסס על הפלטפורמה של שברולט קולורדו, אחיו התאום של איסוזו די מקס החדש שנחת אצלנו בימים אלו – אך בשברולט טוענים כי הטריילבלייזר יציע איכויות של רכב כביש-שטח יוקרתי יחד עם התנהגות כביש טובה.


הדור החדש של שברולט טריילבלייזר יצויד בשלב הראשון בשני מנועי דיזל: 2.5 ליטר (147 כוחות סוס, 35.7 קג"מ) או 2.8 ליטר (177 כ"ס, 47.9 קג"מ). שני המנועים ישודכו לתיבת 5 הילוכים ידנית או 6 הילוכים אוטומטית. במידה והרכב יצא מגבולות המזרח ויגיע לארה"ב, סביר להניח כי היצע המנועים יורחב ויכלול גם מנועי בנזין. נהגי השטח יוכלו לרכוש את הרכב עם הנעה כפולה, ומי שמבלה בעיקר בכביש יוכל להזמין את הרכב עם הנעת 2X4 – שילוב שלא נפוץ ברכבי שטח עם שלדת סולם. כל הגרסאות ישווקו עם 7 מקומות ישיבה בגודל מלא.


טרם נמסר מידע לגבי אפשרות הגעתו של הרכב לישראל.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים