בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

MG ZS: מכירה מהסלולארי

MG ZS


חברת דוד לובינסקי יוצאת במהלך השקה לרכב הפנאי הקטן MG ZS, במסגרתו תמכור מכוניות מהסלולארי ותשאיל מכוניות ללקוחות ל-24 שעותמאת נועם ריין

כחודש וחצי לאחר שהחלה לובינסקי למכור בישראל את רכב הפנאי החדש MG ZS, מציגה היבואנית את שיטת המכירה החדשה - שלדבריה תסייע לה בפניה ללקוחות חדשים, כאלו שירצו לאמץ טכנולוגיה חדשנית בשלב מוקדם - או בשם הידוע יותר, Early Adopters. אלא שהחידוש הטכנולוגי במקרה זה הוא לא ברכב, אלא בשיטת המכירה: היבואנית מתכוונת למכור מכוניות בעיקר באמצעות אפליקציית סלולר יעודית, ולא באולמות  התצוגה.

MG ZS

למעשה, יהיה למותג MG אולם תצוגה אחד בלבד (במטה החברה בשורק, בסמוך לסניף ראשל"צ של איקאה). לקוחות שיהיו מעוניינים בנסיעת מבחן יוכלו להזמין את נציג החברה והרכב לביתם באמצעות האפליקציה, או לחלופין לבחור באפליקציה בתאריך שבו יהיו מעוניינים להגיע לאולם התצוגה ולאסוף את הרכב לנסיעת מבחן של 24 שעות.


לאחר מכן יוכלו הלקוחות להשלים את תהליך הרכישה באמצעות האפליקציה, לבחור צבע ורמת גימור ואף לשלם מקדמה.

במהלך תקופת השימוש ברכב, יוכלו הלקוחות להשתמש באפליקציה של היבואנית לטובת קבלת מידע על נוריות ואביזרים ברכב, קביעת תור לטיפול במוסך, עיון בספר הרכב ועוד.

MG ZS יתחרה בקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים לצידם של דגמים כמו סיאט ארונה, פיג'ו 2008, רנו קפצ'ור ואחרים. הוא מצויד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1,000 סמ"ק עם הספק של 111 כ"ס ומומנט של 16.3 קג"מ. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 12.3 שניות וצריכת הדלק הממוצעת היא 15.9 ק"מ לליטר.

MG ZS

המחיר מתחיל ב-99,999 שקל לגרסה בסיסית הכוללת חיישני חניה, מערכת מולטימדיה עם 4 רמקולים, דיבורית בלוטות', חיישני תאורה וחישוקי "17 קלים. הגרסה הבכירה תעלה 105,555 שקל והיא כוללת בנוסף גם זוג רמקולים נוספים, מצלמת רוורס, בקרת שיוט, גג שמש פנוראמי ומושבים בציפוי דמוי עור. שתי הגרסאות ישווקו עם אחריות מלאה ל-5 שנים.

לדגמי MG בישראל - MG

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים