בחר רכב
רכב חדש 2019
רכב משנים קודמות

5 אפליקציות לחובבי (ונוסעי) רכב

5 אפליקציות לחובבי (ונוסעי) רכב


איפה מוצאים בעיר חניה, איפה מוצאים בטבע חניוני לילה ואיפה מוצאים שירותים? וגם - משחק שיהפוך אתכם ליצרני רכב וה-AirBnB של המכוניותמאת: אסף בר-שי
 

מאגר חניוני לילה בישראל

מה זה: מפת מקומות לינה בטבע ברחבי הארץ
איך זה עובד: חובבי הארץ ומטייליה, והרבה פעמים אלו אותם אנשים, ישמחו להכיר את אפליקציית "מאגר חניוני לילה בישראל". האפליקציה מציעה מאגר רחב מאוד של חניוני לילה בכל רחבי הארץ. אפשר לחפש את החניונים לפי השירותים המבוקשים, האזור וסוג החניון, ואפשר פשוט להביט במפה ולבחור בחניון שיעניין אותנו. כל 'דף' של חניון מציע פירוט רחב של השירותים שיש - או שאין, בו, ומציע למשתמשים לדרג אותו. אם אנחנו מעוניינים להגיע לחניון המסוים, נוכל פשוט ללחוץ על כפתור הניווט שייקח אותנו לאפליקציית Waze. האפליקציה פותחה בשיתוף פעולה עם מטה של"ח וידיעת הארץ במשרד החינוך.
שם האפליקציה: מאגר חניוני לילה
פלטפורמות: אנדרואיד
מחיר: חינם
 
חניון לילה
 

בוא להיות טייקון רכב

מה זה: משחק הדמיה שבו אפשר להפוך ליצרן רכב
איך זה עובד: תחשבו מונופול מתוחכם במיוחד, שבו אתם לא מתבקשים להיות טייקונים של נדל"ן, אלא יצרנים מתוחכמים של מכוניות. האפליקציה-משחק מזמינה אתכם לייסד יצרן רכב חדש ולהתחיל לייצר מכוניות. אבל אילו מכוניות? בחרו מתוך המוני תצורות ועיצובים, התאימו לכל מכונית את המפרט ורשימת האביזרים, רכשו חומרי גלם (חלקם בתשלום אמיתי…) והתחרו מול שחקנים אחרים בכיבוש ליבם של הלקוחות. האם המכוניות שעיצבתם מספיק טובות כדי שתהפכו לטייקונים בתחום הרכב?
שם האפליקציה: Car Manufacturer Tycoon
פלטפורמות: אנדרואיד
מחיר: חינם, עם רכיבים בתשלום בתוך המשחק
 
פס ייצור

איפה כאן השירותים?

מה זה: מפת ודירוג חדרי הנוחיות ברחבי העולם
איך זה עובד: נוסעים בכביש הנוף הקסום בהרים הנידחים, ופתאום אנחנו צריכים מספר 2? אפליקציית Where is Public Toilet עשויה להעניק לנו את ההקלה הדרושה. האפליקציה מכילה כמות אדירה של חדרי שירותים בכל העולם, בין היתר כיוון שכל אחד יכול לעדכן באפליקציה לטובת חבריו. ככל האפשר, האפליקציה מעניקה מידע רחב על חדר השירותים - מהמיקום המדויק (עם הפניה לניווט), דרך תמונה ב'סטריט וויו' של גוגל וכמובן, פרטים חשובים על רמת השירותים, תרתי משמע. את מאגר הנתונים אפשר להוריד לטובת שימוש באפליקציה ללא רשת זמינה. פריסת השירותים מוצגת בישראל ובמקומות רבים ברחבי העולם.
שם האפליקציה: Where is Public Toilet
פלטפורמות: אנדרואיד
מחיר: חינם
 

פארקופדיה: מפת החניה העולמית

מה זה: מפה של מקומות חניה בכל העולם
איך זה עובד: האפליקציה מזהה את המקום שלנו ואנחנו יכולים לחפש מקומות חניה סביבנו. אפשר לערוך חיפוש מדויק וכך למצוא חניה ברחוב או בחניון מוסדר, לבחון את שעות הפעילות, את העלות למשך הזמן שאנחנו מעוניינים לחנות, את השירותים הניתנים בחניון ואפילו את הדירוג. האפליקציה כוללת, להצהרתה, כ-60 מיליון מקומות חניה ב-8,000 ערים שב-75 מדינות, וזה כולל ערים בישראל. שווה להשתמש באפליקציה בעיקר אם נוסעים לחו"ל ומחפשים חניה לא מוכרת.
שם האפליקציה: Parkopedia Parking
פלטפורמות: אנדרואיד, גוגל
מחיר: חינם

חניון - צילום הדר קמינסקי
 

טורו: כמו AirBnB אבל למכוניות

מה זה: פלטפורמה להשכרה ושכירת מכוניות פרטיות
איך זה עובד: AirBnB מאפשר שכירת חדרים וסוויטות (=דירות) בלי לעבור דרך השירות היקר של מלון? טורו מאפשר לשכור מכוניות ישירות מהבעלים שלהן. באפליקציה אפשר לבחור ביעד ובתאריך, ובעוד נתונים אם אלו מעניינים אותנו לגבי המכונית שנרצה לשכור, ונקבל רשימת מכוניות להשכרה. בכל מכונית נקבל את תנאי השכירות ומגבלת הקילומטרים אם יש, וגם את רשימת האביזרים המותקנים. כיאה לשוק אינטרנטי, המכונית והמשכיר מקבלים דירוג ואנחנו יכולים לבחור אם לשכור או לא. ברקע נמצא שירות 24/7, לכל צרה שלא תהיה. ושלא תהיה. מכוניות אינן ניתנות להשכרה בישראל, אולם אפשר ליהנות מהשירות להשכרה בערים רבות ברחבי העולם, כולל אירופה ואמריקה.
שם האפליקציה: Turo
פלטפורמות: אנדרואיד, אפל
מחיר: התקנה חינם, השכרה - לפי רכב
 
Turo
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים