בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

תתחדש: לנדרובר פרילנדר עובר מתיחת פניםרכב הפנאי הקטן של עבר מקצה שיפורים, במטרה להפוך אותו ליוקרתי יותר מתמיד. בקרוב בישראל?
מאת נועם ריין

בסכום של 360 אלף שקל פחות או יותר, ניתן לצאת היום מאולם התצוגה של לנדרובר עם אחד משני כלים: לנדרובר פרילנדר או ריינג' רובר איווק. לא צריך יותר ממבט חטוף בתמונות כדי להתאהב באיווק הצעיר והסקסי, ומבט בנתוני המכירות מאשר את התחושות - 61 לקוחות בחרו באיווק מתחילת השנה, רק שניים לקחו את הפרילנדר. נוק אאוט?


לנדרובר פרילנדר המחודש ינגוס בנתח השוק של האיווק? / צילומים: יצרן

כרגע נראה שכן, אבל בלנדרובר שואפים לאזן את תמונת המצב. 5 שנים לאחר שהושק, עובר לנדרובר פרילנדר מתיחת פנים מקיפה ששמה דגש על היוקרה, הנוחות וההנאה מהנהיגה - כך על פי לנדרובר. העיצוב החיצוני עבר ליטוש קל, במסגרתו הוחלפו הפנסים ביחידות לד אופנתיות והשבכה הקדמית נפרשה לרוחב וקיבלה גימור חדש. ברשימת התוספות ניתן למצוא מעתה גם כמה צבעים חדשים וגם חישוקי "17 מעוצבים. תא הנוסעים זכה אף הוא לעיצוב משודרג ובעיקר לקונסולה מרכזית חדשה לחלוטין, אשר ניתנת להזמנה במספר צבעים שונים. ברשימת האבזור ניתן למצוא כעת מסך מגע, מערכת חניה אוטומטית, מצלמת רוורס ואפשרות להפעלה קולית של הפונקציות השונות.היצע המנועים של הפרילנדר עבר עדכון בשנה שעברה ולכן אין חידושים בתחום הזה. בין היתר ניתן למצוא בפרילנדר מנועי דיזל בנפח 2.2 ליטר (190 כוחות סוס) ומנועי בנזין בנפח 3.2 ליטר (233 כ"ס). גרסה חלשה יותר של מנוע הדיזל עם 150 כ"ס, נמכרת באירופה גם בגרסת הנעה קדמית במחירים נמוכים יותר אך עם תיבה ידנית בלבד, מה שמחסל את סיכויי הופעתה בישראל. הגרסה המחודשת של לנדרובר פרילנדר תוצג בהופעת בכורה בתערוכת הרכב של מוסקבה כבר בשבוע הבא, כאשר טרם נמסרו פרטים לגבי מועד הגעתה לישראל.


לדגמי לנדרובר בישראל - לנדרובר


למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים