בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

תם עידן: האמר סוגרים את המפעלתיאוריה אחת גורסת כי הדינוזארים נכחדו כיוון שנגמר להם המזון. מה שבטוח, הדינוזאורים המודרניים של האמר נכחדים כי פשוט נגמר להם הדלקמאת אורן דורי
 
תראו איך החזון של אתניקס מתגשם לו בארה"ב. האמריקאים החלו לקנות תותים - פיאט 500 במסווה מזעזע של קרייזלר, למשל - במקום עוד מכונות של מלחמה. מכירות האמר צנחו בעשרות אחוזים לעומת ימי הזוהר של תחילת העשור הקודם. אותם ימים שהדלק זרם כמו מים והתחום הירוק היה עדיין ירוק-בוסר.

 

האמר H1. מכאן הכל התחיל
האמר H1. מכאן הכל התחיל / צילומים: יצרן
 
ב-25 למאי 2010 התגלגל בכבדות האמר H3 מפס הייצור שבלואיזיאנה. עובדי המפעל נאספו סביבו. זה היה ההאמר (האזרחי) האחרון שיוצר. הראשון היה בשנת 1992, כאשר חברת AM General הציגה את הגרסה להאמר הצבאי - גיבור מלחמת המפרץ. לאחר שג'נרל מוטורס רכשה את המותג, יצאו לאוויר העולם גם האמר H2 הקצת-פחות-עצום והאמר H3 שהיה סתם גדול. אותם SUV בולבוסיים נחלו הצלחה גדולה בשוק האמריקני, וגם אצלנו בישראל נמצאו להם כמה אוהדים.

 

האמר H2 טנדר
האמר H2 SUT. לחובבי הטנדרים
 
חברת ג'נרל מוטורס ניסתה נואשות למכור את המותג המדשדש לכל המרבה במחיר. כמה חברות סיניות הביעו עניין אך כל הנסיונות למו"מ רציני עלו בתוהו. האמר תולה את המגפיים. עם זאת, אין לדעת מה יקרה בעתיד. ראינו לא מעט מותגי רכב שחזרו מהשאול, לפעמים אחרי שנים ספורות ולפעמים אחרי כמה עשורים.
 
לדגמי האמר שנמכרו בישראל - האמר
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יהיה זכרו ברוך!! (לת)  

משתתף בצער הקונים ,01.06.2010

2. שילך כבר הביתה  ברוך שפטרנו.... מי צריך את המפלצות זוללות הדלק האל...

אחד מהצפון,05.06.2010
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים