בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

תאגיד רנו - ניסאן פותח מעבדת חדשנות בתל אביב

תאגיד רנו- ניסאן פותח מעבדת חדשנות בתל אביב


תאגיד הרכב הבינלאומי חנך בקרית עתידים מעבדה לפיתוחים חדשניים בתחום התחבורה, בשיתוף חברות סטארט-אפ ישראליותמאת נועם ריין
 
אחרי מרצדס, ג'נרל מוטורס, סקודה ואחרים, גם תאגיד רנו-ניסאן-מיצובישי רוצה לקחת חלק בתעשיית האוטו-טק הישראלית. ראשי התאגיד הגלובאלי חנכו היום מעבדת פיתוח חדשה בקריית עתידים בתל אביב, במסגרת פתיחת שבוע "אקומושן". המעבדה, שהוקמה לאחר זכיה במכרז של רשות החדשנות הישראלית, תשתף פעולה עם חברות סטארט אפ מקומיות בנושאים של פיתוח חיישנים לנהיגה אוטונומית, אבטחת מידע ונתוני עתק (Big Data). למעשה המעבדה כבר קיימת מזה זמן מה, אך כעת נחנך המבנה הרשמי של המעבדה - ובו גם רכבים למטרות ניסוי.

רנו ניסאן

זוהי מעבדת פיתוח שלישית של התאגיד, שמצטרפת למעבדות הקיימות בעמק הסיליקון בארה"ב ובשנגחאי. בתאגיד הצהירו על שיתוף פעולה עם שורת חברות סטארט-אפ מקומיות ובהן Apollo Power, Argus, AutoTalks, BrightWay Vision, Electreon, Enigmatos, IRP systems, Karamba, Moodify, Saferide  ו-Upstrea.
 
 
המעבדה תתפרש על שטח של 1,600 מ"ר. הפעילות במעבדה תתקיים בשיתוף קרן ההון-סיכון של תאגיד רנו-ניסאן, שהצהירה על כוונה להשקיע עד מיליארד דולר בתוך 5 שנים בחברות סטארט-אפ שונות, וכבר השקיעה בעבר בקרנות ישראליות.

רנו ניסאן
 
בטקס הפתיחה השתתפו רון חולדאי ראש עיריית תל אביב, ד"ר שי סופר המדען הראשי של משרד התחבורה, אהרון אהרון מנכ"ל הרשות לחדשנות בישראל, שגרירי צרפת, יפן והאיחוד האירופי וכן שורת בכירים מתאגיד רנו-ניסאן.
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים