בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט קרוז תעבור מתיחת פניםכשכולם מצפים לדגם החדש, מציגה שברולט בינתיים רק מתיחת פנים לקרוז המשפחתית. השינויים לא דרמטיים
מאת נועם ריין

בג'נרל מוטורס מדברים כבר זמן רב על החלפתה של שברולט קרוז בדור חדש ומתקדם יותר, ואף הוזכר שההחלפה תתעכב מעט בשל המכירות המוצלחות של הדור הנוכחי. בינתיים, על אף שפורסמו כבר ברשת תמונות של קרוז חדשה, חושפת היצרנית האמריקאית את מתיחת הפנים של הקרוז הנוכחית לקראת תערוכת ניו יורק.שברולט קרוז
שברולט קרוז 2015. מעוצבת בסגנון המאליבו / צילומים: יצרן
עיקר השינויים בעיצוב נוגעים לגריל הקדמי, שקיבל את המראה של שברולט מאליבו ושברולט אימפלה; פנסי החזית השתנו מעט גם כן, וקיבלו תוספת של פנסי LED; מאחור אין שינויים של ממש, ובתוך תא הנוסעים השינויים כוללים החלפה של מחזיקי הכוסות והזזה של כפתורי נעילת הדלתות ופתיחת תא המטען אל מרכז הקונסולה.

חידוש מעניין נוגע למערכת המולטימדיה, אותה מכנה היצרנית "הדור הבא של ה-MyLink". החידוש במערכת המולטימדיה נוגע לאפשרויות ההפעלה הקולית, שיכללו בנוסף לפיצ'רים הקבועים גם אפשרות של הקראת הודעות טקסט ושליטה על האייפון באמצעות ה-Siri. בנוסף כוללת המערכת חיבור אינטרנט אלחוטי למכשירים הנמצאים ברכב, וכן אפשרות להורדת אפליקציות.

שברולט קרוז

מבחינה בטיחותית חל גם כן שיפור, כאשר הקרוז תצויד כסטנדרט ב-10 כריות אוויר, ויוצעו גם מערכות לניטור רכב ב"שטח מת", מערכת רדאר לזיהוי רכב מתקרב מהצד ומצלמת רוורס. השוק האמריקאי יקבל גם גרסת דיזל חדשה, בהספק של 151 כ"ס עם צריכת דלק של 19.5 ק"מ לליטר. לישראל יגיע הדגם המחודש בשנה הבאה, ככל הנראה.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים