בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט טריילבלייזר החדש נחשף

שברולט טריילבלייזר החדש נחשף


שברולט מציגה רכב פנאי חדש עם שם ישן: הכירו את הטריילבלייזר החדש, שיתמקם בין הטראקס לאקווינוקסמאת רן סגל
 
חלקכם אולי זוכר את השברולט טריילבלייזר של תחילת שנות ה-2000 (2001-2009), שהיה רכב פנאי גדול, אמריקאי קלאסי. אותו טריילבלייזר הוחלף בשברולט טראוורס וכעת שברולט חושפת את הדור החדש - אך מציינת כי הוא יתמקם דווקא בין הטראקס לאקווינוקס, בעוד הבלייזר החדש שנחשף לפני שנה דווקא ימוקם מעליו, בין האקווינוקס לטראוורס.

שברולט טריילבלייזר
 
מיבואנית שברולט בישראל, UMI, נמסר כי הדור החדש של הטריילבלייזר יצטרף לקו דגמי ה-SUV של שברולט במהלך 2020 ויהיה רכב הפנאי החמישי במספר שימכר בישראל - יחד עם הטראקס, אקווינוקס, טראוורס והבלייזר שעתיד להגיע עוד השנה.
 

בשלב זה ידועים מעט מאוד פרטים על שברולט טריילבלייזר החדש. בשלב זה ניתן לדווח כי הוא יוצע ברמת גימור RS עם צביעה דו-גונית לגג, ועם מפרט בטיחות הכולל התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, התרעת סטייה מנתיב עם התערבות אקטיבית בהיגוי והתרעת רכב בשטח מת. בנוסף לכך יציע הרכב בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמת רוורס באיכות HD,  

שברולט טריילבלייזר
 
סטיב מג'ורוס, מנהל שיווק מכוניות נוסעים ופנאי בשברולט: העיצוב הנהדר של הטריילבלייזר מאפשר התאמות אישיות רבות יותר. הטריילבלייזר הוא המשך ישיר לשפת העיצוב של משפחת רכבי הפנאי של שברולט ומרחיב את המומנטום שלנו באחת מהקטגוריות הצומחות ביותר של תעשיית הרכב".
 
 
לדגמי שברולט בישראל – שברולט
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. חיקוי לא מוצלח של יונדאי קונה (לת)  

דויד,02.06.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים