בחר רכב
רכב חדש 2017
רכב משנים קודמות

רנו קליאו ספורט מגיע עם מנוע חדש ומחיר מוזל

רנו קליאו RS


הדור הרביעי של רנו קליאו RS מגיע ארצה בגרסת ה-Trophy החזקה משמעותית. באופן מפתיע היא תוצע זול במיוחד.
מאת: מערכת iCar

רנו קליאו RS זכתה לשם של אחת מהגרסאות הספורטיביות המוצלחות ביותר למכונית סופר-מיני. עד לאחרונה, הקליאו שווקה בישראל בגרסת ה-RS, עם הספק של 200 כוחות סוס ובמחיר שהתחיל, בגרסה הפשוטה ביותר, ב- 165,000 ₪.

רנו קליאו RS

בימים האחרונים הודיעה חברת קראסו, יבואנית רנו, על חזרתה של הקליאו ספורט לאחר מתיחת הפנים. שמחנו לגלות שהגרסה שתוצע היא לא גרסת ה-RS הבסיסית או גרסת ה-CUP המחודדת אלא דווקא של גרסת ה-Trophy המשופרת.


לגרסת ה-Trophy מנוע חזק ב-10% ולו הספק של 220 כוחות סוס. גם נתון המומנט עלה ב-4 קג"מ ועכשיו הוא עומד על 28.6. הנתונים המשופרים מביאים את ה-"טרופיי" להאיץ ל-100 קמ"ש מהר יותר ב-0.1 שניות לא משמעותיות. כך הקליאו תגיע ל-100 ב-6.6 שניות. המהירות הסופית גם היא עלתה ב-5 קמ"ש ועומדת על 235 קמ"ש מירביים. למרבה הצער ה"טרופיי" כמו שאר מכוניות הקליאו תשווק רק עם תיבת הילוכים אוטומטית, כפולת מצמדים. את ההילוכים ניתן להעביר מידיות לצד ההגה.  על מנת שהשלדה תתמודד עם הכוח הקליאו בגרסה זו הונמכה והוקשחה, והותאמו לה צמיגי "מישלין סופר-ספורט".

רנו קליאו RS

בקטגוריה של הקליאו המחירים מזמן ירדו. אם בעבר 175 אלף ₪ היה סכום ממוצע לרכב, כיום הזולות בהיצע מוצעות במחירים שנע בין 145 אלף ₪ ל-155 אלף ₪. הקליאו בגרסת ה"טרופיי" מציגה את ההספק הגבוה בחבורה.

למרות ההספק הגבוה והשלדה הממוקדת, ה"טרופי" תעלה סכום זהה למחירה של הקליאו RS הבסיסית ששווקה בישראל, כלומר: 165,990 ₪. בתקופת ההשקה, אגב, היא תזכה להנחה נוספת ומחירה יעמוד על 155,990 ₪.

לדגמי רנו בישראל - רנו

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים