בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו קולאוס עובר מתיחת פניםהג'יפון הקוריאני של רנו, שבינתיים הפסיק להימכר בישראל, מקבל עיצוב מחודש. האם זה מה שיחזיר אותו לשוק המקומי?
מאת נועם ריין

לאחר שלא זכה להצלחה מסחררת, בלשון המעטה, הפסיקה יבואנית רנו לשווק את הקולאוס בישראל עד להודעה חדשה. השבוע הוצגה בתערוכת הרכב של בואנוס איירס גרסה מחודשת של הקולאוס, בעיצוב עדכני שמיישר קו עם יתר דגמי רנו - מה שאמור להחזיר לקולאוס את הפופולאריות שלו בעולם לעומת ג'יפונים חדשים וצעירים ממנו, ואולי אולי גם לקרב אותו מחדש לישראל.


רנו קולאוס 2014 / צילומים: יצרן

העיצוב החיצוני של הקולאוס מזכיר במעט את דגמי רנו האחרונים שראינו, עם פגושים חדשים, גימורי כרום וכמובן הסמל העצום במרכז הגריל. גם תא הנוסעים עבר עדכון משמעותי, וזכה לגימורים חדשים ולצבעים נוספים. במרכז הקונוסולה שוכנת מערכת המולטימדיה החדשה של רנו, שנקראת בשם "R-Link", ומופיעה גם בקליאו החדשה. מערכת חשובה נוספת שתצורף כסטנדרט היא ה-"BLIS" שמאתרת רכב בשטח מת ומתריעה לקראת מעבר נתיב.

כרגיל, רנו קולאוס תמשיך להימכר עם הנעה קדמית או כפולה, כאשר גרסאות ה-4X4 יוצעו עם מערכת לנעילות שונות של העברת הכוח - במה שנועד לדמות נעילת דיפרנציאל מרכזית. בהיצע המנועים לא יחולו שינויים, כאשר הקולאוס יצויד במנועי בנזין בנפח 2.5 ליטר (שנמכרו בישראל) ובמנועי 2.0 ליטר טורבו דיזל. מהיבואנית לא נמסרו פרטים לגבי חזרה אפשרית של הקולאוס לשוק הישראלי.


לדגמי רנו בישראל - רנו


למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. תצליח אם תעלה 140K. אם תעלה כמו CX5 אנשים יקנו CX5  שאלות?

מוטי,20.06.2013

2. רנו לא רלוונטית (למעט בצרפת..)- אם חייבים עדיף ניסאן (לת)  

אייל,23.06.2013

3. אקטואלי? המדינה שמה רגל   רנו הביאו את כל דגמי הנוסעים במנועי דיזל , חסכון ע...

אור,24.06.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים