בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו טווינגו: עכשיו גם חשמלית

רנו טווינגו: עכשיו גם חשמלית


המכונית העירונית של רנו מקבלת גרסה חשמלית מלאה, עם טווח נסיעה מירבי של 180 ק"מ. תגיע גם לישראלמאת נועם ריין
 
אחות קטנה לזואי: רנו חושפת גרסה חשמלית מלאה לטווינגו הקטנטנה, שתתחרה בגרסאות החשמליות של סקודה סיטיגו ופולקסווגן אפ. מהיבואנית "קרסו מוטורס" נמסר כי הטווינגו Z.E צפויה להגיע לישראל, אך בשלב זה אין מועד הגעה משוער.
 
רנו טווינגו חשמלית
 
הטווינגו החשמלית, בדומה לאחות מבית סמארט, מצוידת במנוע חשמלי בהספק של 82 כ"ס ועם מומנט של 16.3 קג"מ. ברנו מדווחים כי התאוצה ל-50 קמ"ש תסתיים בתוך כ-4 שניות בלבד, ואילו ל-100 קמ"ש תגיע הטווינגו המחושמלת בתוך 12.6 שניות. המהירות המירבית מוגבלת ל-135 קמ"ש.
 

לעומת הסמארט החשמלית, שמצוידת בסוללת 17.6 קוט"ש, לטווינגו סוללה גדולה יותר בקיבולת של 21.3 קוט"ש. טווח הנסיעה המוצהר בתקן WLTP עומד על 250 קילומטרים בנסיעה עירונית או 180 קילומטרים בנסיעה משולבת, כאשר נהיגה במצב "אקו" - שמאט את התאוצה ומגביל את המהירות המירבית - יכולה להעלות את הטווח ל-215 קילומטרים בנסיעה משולבת. עם זאת, ברנו מודים כי טווח הנסיעה ריאלי בעיקר בימי הקיץ, בעוד נהיגה בחורף עם הפעלת החימום עלולה לקצר את הטווח ל-110 קילומטרים בלבד. 
 
רנו טווינגו חשמלית
 
זמן הטעינה של הטווינגו נע בין 13 שעות וחצי בשקע ביתי רגיל, עד לשעה אחת בלבד לטעינה של 80% מהסוללה בעמדת טעינה מהירה של 22 קילוואט. כמו בטווינגו הרגילה ההנעה היא אחורית - מה שאמור להבטיח רדיוס סיבוב של 4.3 מטרים בלבד.
 
בתא הנוסעים ניתן למצוא מסך מולטימדיה בגודל 7 אינץ', עם קישוריות אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו. מערכת הניווט המקורית תחשב את המסלול בהתאם למיקומי עמדות הטעינה, ואילו אפליקציה יעודית תאפשר לתזמן את הטעינה מראש ולהפעיל את החימום או הקירור מרחוק.
 
רנו טווינגו חשמלית
 
לטובת הולכי הרגל תייצר הטווינגו החשמלית צליל אזהרה מלאכותי עד למהירות של 30 קמ"ש, ותאפשר לנהג לבחור בין 3 סוגי צלילים שונים.

 
לדגמי רנו בישראל - רנו
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. זה מצויין! נקווה שבארץ יצליח, זה רכב מצויין לתל אביבים. אבל מה עם מערכות בטיחות? (לת)  

,24.02.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים